מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

עיצוב הזמנות לבת מצווה

עיצוב הזמנות לבת מצווהבשנים האחרונות חלה התקדמות מורגשת בכל הנוגע לעיצוב מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור, הזמנות לארועים וגלויות. בעבר אפשרויות העיצוב היו מוגבלות כתוצאה ממגבלות הטכנולוגיה באותם הימים. הקדמה הטכנולוגית של ימינו פותחת חלון אפשרויות ליצירת עיצובים מרהיבים ומקוריים. במאמר זה נציג, על קצה המזלג, כמה רעיונות מקוריים:

הזמנה מכל מקום בעולם

כיום ישנו חופש אמיתי בעיצוב הזמנות לבת מצווה. דוגמא מעניינת היא שתילת דמויות בתוך צילומים. בעזרת עבודת פוטושופ מקצועית של מעצב, תוכלו למקם את עצמכם בכל מקום שתרצו בעולם. לדוגמא, תוכלו למקם את עצמכם במרכזו של אצטדיון כדרוגל מפורסם כאשר הקהל מניף שלט ענק המציג את שם בעל הארוג והתאריך. האפקט הנוצר יראה אמיתי ומשכנע ויווצר הרושם שבעל הארוע מזמין את חבריו מאותו האצטדיון, בדיוק כאילו עשה זאת במציאות.

הזמנה מצוירת

בניגוד לעבר בו ההזמנות היו צנועות, על דף נייר ללא ייחוד או מקוריות, העיצובים כיום הם ממש חסרי גבולות, ניתן לצייר את שם החוגג או החוגגת בעננים, בכוכבים, הפרחים ובכל אלמנט קיים או לא קיים. הכול בעזרת טכניקות מתוחכמות אשר גורמות לעיצובים המיוחדים הללו להראות ממש כמו המציאות עצמה. התוצאה היא תמיד מרגשת ומיוחדת, והזמנה אשר משאירה רושם עז על המקבלים אותה, היא כבר תחילתה של מסיבה נהדרת.

שילוב בין טכניקות

הזמנה לבת מצווה יכולה להיות ממש יצירת אמנות קטנה. לא צריך מאמץ רב, אלא לגשת לאנשים המקצועיים המטפלים בהזמנות לאירועים ושיעשו לכם את הזמנת בת המצווה בדיוק כפי שהייתם רוצים. את חלק מהאפקטים ניתן אפילו ליצור בעזת מערכת האונליין המתקדמת שלנו. אפשר לשלב בין ציור לצילום, להוסיף גרפיקה ואלמנטים, שפעם היו נחלת סרטי הקולנוע בלבד. כיום פיתוחים טכנולוגיים מאפשרים לייצר הזמנות מעוצבות שנראות כאילו השקיעו בהם כמויות של כסף, בזמן שבפועל התוצאה המוצלחת היא תוצר של מקוריות מחשבתית של המעצב, עם יכולות טכנולוגיות של בית עיצוב ההזמנות, כך שההזמנה עצמה יוצאת מדהימה.

המסיבה תהיה המשך ישיר של ההזמנה - כיום מסיבות רבות מתקיימות באולמות אירועים ענקיים, מועדונים לבת מצווה ובגני אירועים. אירוע בת המצווה הוא אירוע גדול, וראוי לו שיהיו לו הזמנות מעוצבות ויפות שיספקו רושם ראשוני מתאים. כאשר האורחים מקבלים הזמנה מעוצבת לבת מצווה, שניכר שהושקעה בה מחשבה רבה, ברור כי מסיבת בת המצווה יכולה רק להרוויח מהתחלה שכזו, שלא משאירה מקום לספק לגבי טיב ארגון האירוע, בחירת הפעילויות, המקום וכו. 

אטרקציות לבת מצווה – ההתקדמות סביב הנושא של בת מצווה מורגש בכל התחומים. החל בהזמנות, באולמי האירועים, ועד הפרט האחרון. הילדות שמגיעות לגיל מצוות נמצאות בתחרות גבוהה עם חברותיהן לכיתה. הן גדלות לתרבות של צרכנות מאד גבוהה, בניגוד לדור של ההורים שהיה הרבה יותר צנוע. מכאן בא גם הצורך להפתיע במשהו ייחודי, להיות שונה. מספיק פריט אחד קטן שיכול לעשות את ההבדל. פריט שאפשר לתת לאורחים כמזכרת הביתה. אפשר לבחור מתוך מבחר גדול של אטרקציות לבת מצווה, את זו המדליקה שתיתן את הטעם המיוחד לאירוע. שתשאיר את המוזמנים עם זיכרון נעים. סיום מדליק שישאיר את האורחים עם טעם של עוד.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים