מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

כך תעשו מיתוג לעסק שיקפיץ לכם את המכירות!

מיתוג לעסק הוא מרכיב חשוב ומרכזי בכל מערך שיווקי. ככל שהתדמית של המותג תהיה ברורה, משכנעת ועקבית, כך תוכלו להגדיל את המכירות ולהצמיח את העסק שלכם.

רבים טועים לחשוב שמיתוג מוצלח הוא רק זהות ויזואלית כמו למשל לוגו או עיצוב אריזות, אבל יש הרבה יותר במיתוג מאשר נראה לעין. מיתוג הוא תהליך תמידי אשר במהלכו מעצבים את תפיסת המותג במוחו של קהל היעד, ולכן חשוב לאין שיעור שתמתגו את עצמכם נכון.

למה מיתוג כל כך חשוב?

אנשים מופגזים במסרים שיווקיים כל יום, ונחשפים לאלפי פרסומות מדי יום ביומו! בעולם כל כך רועש סביב, מיתוג הוא מה שעוזר לאחרים לשים לב דווקא לעסק שלכם ולשמור עליו רלוונטי.

מיתוג עוזר לכם לבדל את העסק שלכם מהמתחרים, הוא מאפשר לאנשים לזהות את העסק שלכם יותר מהר ולבנות קהל לקוחות נאמן. בנוסף, הוא עוזר לכם למשוך אליכם עובדים מתאימים יותר, מה שמשפיע על השורה התחתונה ביותר מדרך אחת.

איך מתחילים?

מיתוג הוא תהליך מתמשך, אבל יש לו חמישה שלבים ראשוניים:

  1. הבינו את קהל היעד שלכם – עליכם קודם כל להכיר את קהל היעד שלכם. בצעו מחקר שוק כדי לגלות מגמות, לאתר הזדמנויות, להבין כיצד אנשים חווים את המותג שלכם, מה נקודות הכאב של הלקוחות שלכם וכיצד המוצר או השירותים שלכם עוזרים להם.
  2. הבינו מה מייחד את העסק שלכם – העסק שלכם מציע ערך מוסף ללקוחות ועליכם להבין מה מבדל את העסק שלכם מהמתחרים. זה חשוב כי הבנת הערך שלכם תבהיר ללקוחות מדוע עליהם לעשות עסקים אתכם ולא עם המתחרים שלכם.
  3. הבינו מה החזון שלכם – מה המטרה שלכם? מה החזון שמניע אתם? המשימה שלכם היא להבין את ה"למה" של העסק שלכם, לכן שאלו את עצמכם למה הוא קיים. ברגע שיש לכם תשובה לשאלה זו, כל מה שאתם עושים צריך לנבוע ממנה.
  4. הגדירו את ה"אישיות" של המותג – ממש כמו לאנשים, גם למותגים יש אישיות ותכונות, ותכונות אלו משפיעות על האופן שבו אחרים רואים את העסק שלכם ומתקשרים אתו. לכן אמצו לעצמכם תכונות שאתם רוצים שהמותג יהיה מזוהה אתן (תחכום, מקצועיות, מהנה, חדשני, אמין וכדומה).
  5. צרו את נכסי המותג שלכם – אחרי שאתם מבינים היטב את יעדי המותג ואת הערך שהוא מביא ומבדל אותו, זה הזמן ליצור לוגו, ולבחור צבעי מותג, גופנים ואת כל האלמנטים הוויזואליים שמשקפים את המותג שלכם. לאחר מכן, שלבו אותם באופן עקבי בכל מאמצי השיווק שלכם, וזה גם השלב שבו אנו נכנסים לתמונה.

צרו לעצמכם מוצרי שיווק ברוח המותג

למיתוג יש המון כוח בבניית זהות למותג ובשיווק אשר מכוון באופן ממוקד לקהל היעד ומציע לו ערך מוסף. לאחר שיש לכם לוגו, גופנים וצבעים מועדפים, עכשיו עליכם לעבור לשלב הבא והוא לשלב את כל אלו באופן עקבי בחומרים השיווקיים.

דרך האתר אתם יכולים ליצור לעצמכם מעטפת שלמה של מוצרים שיווקיים בהתאמה אישית לרבות: ניירת משרדית ממותגת, תלי דלת, פליירים ועלונים, מתנות ללקוחות בעת רכישה, מגנטים ייחודים שלא רואים בדרך כלל, כרטיסי ביקור שיתאימו לערכי המותג ויעזרו לשמור אותו בתודעה תמיד, פתרונות שילוט עבור כל צורך ומטרה, מדבקות לאריזות ומוצרים ובאמת שהיריעה עוד רחבה.

את כל החומרים השיווקיים – תוכלו לעצב בעצמכם בקלות מהנוחות של הבית או המשרד, ישירות דרך האתר ולתקשר את המותג בכל אפיק שיווקי שאליו תפנו!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים