מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הזמנות לאירועים

''נתראה בשמחות'' הינו מושג מוכר לכולנו ובו רבים מאתנו משתמשים. אנו ב-INK מאפשרים לכם לעצב ולהדפיס הזמנות בעיצוב אישי, יוקרתיות ומיוחדות לכל אירוע ושמחה. בין אם מדובר בברית, בר / בת מצווה, יום הולדת, כנס עסקי או כל מפגש חברתי אחר, כאן תוכלו לתת ליצירתיות שלכם לפרוח.

הזמנות לבר מצווה

* 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות לבת מצווה

* 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנה לברית והזמנה לבריתה

* 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות לימי הולדת

* 10 יחידות החל מ-30 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות למסיבות

* 50 יחידות החל מ-70 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת הזמנות לארועים בעיצוב אישי דרך האתר ובמחירים משתלמים במיוחד

לא משנה מה האירוע עליו אתם רוצים להודיע, הדפסת הזמנות מתאימות היא הדרך המקובלת והמכובדת להזמנת האורחים. אנו באינק מתמחים בהדפסת הזמנה לאירוע מכל סוג. בין אם מדובר בחתונה, בר או בת מצווה, ברית או בריתה או סתם מסיבת יום הולדת, אנו נשמח לעזור. המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת ללקוחותינו לעצב הזמנות לאירועים בעיצוב אישי דרך האתר. כך ניתן לעבוד על העיצוב בכל שעה, גם בסופי שבוע. את ההזמנות ניתן לבצע ישירות דרך המחשב בצורה אוטומטית לחלוטין. אנו מצדנו נעבור על הקבצים, נתריע על בעיות במידה ונגלה כאלה ונתקדם להדפסה. מטרתנו היא להדפיס הזמנות לאירועים יוקרתיות ומיוחדות תוך שמירה על איכות הדפסה בלתי מתפשרת, לצד שירות מהיר ובמחיר תחרותי תמיד.

כמה טיפים לעיצוב הזמנות לאירועים:

מידה – חשוב לבחור את המידה המתאימה להזמנה. במידה ולאירוע שלכם יש אולם ואתם מקבלים ממנו מעטפות, ההחלטה פשוטה. יש להתאים את גודל ההזמנה למעטפה כך שתיכנס ללא בעיות. המידות המקובלות להזמנות כאלה הן 10X20 ס"מ כדי שיתאימו למעטפה בגודל 11X23ס "מ או 12.5X17.5 ס"מ שיתאימו למעטפות 13X19 ס"מ.

חשוב להבליט את שמות בעלי האירוע. לצורך כך מקובל לעשות שימוש בפונט גדול יותר, עם או בלי הדגשה. את השימוש בפונט שונה לשמות המוזמנים אנו משאירים בידי בעלי האירוע, שכן מדובר בעניין של טעם. יחד עם זאת, כלל אצבע הוא לא לעשות שימוש ביותר משני סוגי פונטים באותו העיצוב.

יש לציין במקום ברור את המיקום, תאריך ושעת ההגעה. מקובל למקם את הפרטים הללו במרכז ההזמנה – הרי פה אסור שיהיו אי הבנות.

בס"ד – השימוש במילה אינו הכרחי, אך לאלו ששומרים ומאמינים, מקובל למקם את המילה בפינה הימנית העליונה. היא איננה חלק מהעיצוב ולכן רצוי לשמור על פונט קטן כדי שהשפעתה על העיצוב תהיה מינורית.

אישור השתתפות - מקובל לציין בתחתית ההזמנה טלפון או אימייל לאישור השתתפות. כך תוכלו לדעת כמה שולחנות להזמין מחברת הקייטרינג.

בחירת סוג נייר – כאן השיקולים הם סוג האירוע, קהל היעד והתקציב. אם התקציב אינו מאפשר, נייר כרומו מט 300 גרם הינו הסטנדרט המקובל להדפסת הזמנות לאירועים. הוא פשוט אך עבה וההדפסה עליו תצא חלקה ואיכותית. במידה ואפשר רצוי לשדרג את סוג הנייר. אנו מציעים מגוון ניירות איכותיים כגון נייר פנינה, נייר מלוטש או נייר עם טקסטורה. כפי שציינו, את העיצוב והזמנה מבצעים דרך האתר. מאותו רגע, אנו נדאג להדפסה ולמשלוח.

עיצוב הזמנות לבת מצווה


בשנים האחרונות חלה התקדמות מורגשת בכל הנוגע לעיצוב מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור, הזמנות לארועים וגלויות. בעבר אפשרויות העיצוב היו מוגבלות כתוצאה ממגבלות הטכנולוגיה באותם הימים. הקדמה הטכנולוגית של ימינו פותחת חלון אפשרויות ליצירת עיצובים מרהיבים ומקוריים. במאמר זה נציג, על קצה המזלג, כמה רעיונות מקוריים:

הזמנה מכל מקום בעולם

כיום ישנו חופש אמיתי בעיצוב הזמנות לבת מצווה. דוגמא מעניינת היא שתילת דמויות בתוך צילומים. המשך לקרוא >

טיפים לעיצוב הזמנות לאירועים


הזמנה לאירוע היא אקורד הפתיחה החגיגי שלו. יש רבים המשקיעים מחשבה בעיצוב מקורי שלה. כיום, בעידן הדפוס הדיגיטאלי, קל יותר לעצב הזמנה מושקעת לכל סוג של אירוע באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת, המאפשרת הפקת הזמנה בהדפסה איכותית ברזולוציית צבע עשירה.
להלן טיפים אחדים העשויים לסייע לכם בהפקת ההזמנה ובעיצובה:

בחרו את המידה המתאימה. אם, לדוגמה, האולם או הגן שבו אמור להתקיים האירוע מספק לכם מעטפת הנושאות את הלוגו של המקום, ברור שיש המשך לקרוא >