מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

מוצרים לחתונה

יום חתונתנו אמור להיות אחד הימים החשובים והמאושרים בחיינו. כאשר אנו משקיעים כ''כ הרבה זמן ומחשבה בתכנון החתונה, חשוב שההזמנות לארוע ייצגו אותו בכבוד הראוי. אתר INK מאפשר לכם לעצב ולהזמין הזמנות יפות, יוקרתיות ומקוריות לחתונה שלכם. הזמנות שאנשים ירצו לשמור.

הזמנות לחתונה - מבצע 50 הזמנות במתנה

הזמנות לחתונה - מבצע 50 הזמנות במתנה
* 1 יחידות החל מ-10 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות יוקרתיות לחתונה

הזמנות יוקרתיות לחתונה
* 1 יחידות החל מ-10 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פתקי הושבה

פתקי הושבה
* 50 יחידות החל מ-92 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

הזמנות לחינה

הזמנות לחינה
* 50 יחידות החל מ-70 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

מפות הגעה

מפות הגעה
* 50 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

מוצרים מודפסים לחתונה - הזמנות לחתונה, מפות הגעה, מעטפות ועוד

חתונות הן הפקה ענקית. מדובר באחד הארועים החשובים בחייו של כל אדם ואנו ב-Ink Ready Print מבינים זאת לחלוטין. אנו מציעים ללקוחותינו תהליך פשוט ונוח להזמנת כל מוצרי הדפוס הקשורים בחתונה, במקום אחד בצורה פשוטה. החל מהזמנות לחתונה במגוון גדלים וסגנונות עיצוב, דרך פתקי השולחנות ומכתבי התודה ועד למעטפות תואמות והדפסת מפות הגעה למקום.

המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת התאמת סגנון ההזמנות להעדפותיו של כל לקוח עפ"י מידת ההשקעה שירצה להשקיע ומידת הפורמליות הרצויה. מהם המוצרים אותם נהוג להזמין לקראת חתונה:

  1. Save the date – בישראל לא תמיד נוהגים להזמין את המוצר הזה, אך ישנם מקרים בהם אי אפשר בלי. במידה ואתם מתכנים חתונה גדולה ואתם מתכוננים להזמין אליו אורחים מכל הארץ ואולי אף מחו"ל, חשוב לשלוח הודעה מסודרת, מוקדם ככל האפשר, ע"מ שהאורחים יוכלו להיערך לכך בזמן.
  2. הזמנות לחתונה – המוצר המודפס המרכזי. הזמנות לחתונה הינן פריט חשוב בכל חתונה. חשוב להקפיד על עיצוב ההזמנות כך שהעיצוב יצאים לארוע. עיצוב חגיגי ויוקרתי לארועים יוקרתיים ועיצוב קליל ורענן לחתונות צעירות שאינן מדגישות את הטקסיות שבחתונה. אנו ב-Ink Ready Print מקפידים על הדפסה איכותית במכונות החדישות מסוגן ועל שימוש בחומרים איכותיים כגון ניירות משודרגים וכדומה. הדפסת הזמנות לחתונה דורשת מיומנות ואנו מתגאים ביכולתנו לספק ללקוחותינו חוית רכישה נעימה במחירים הוגנים.
  3. מכתבי תודה – איך אפשר לא להודות לאורחים שהגיעו לחגוג איתכם? לצורך כך תוכלו להזמין אצלנו מכתבי תודה מודפסים התואמים לעיצוב ההזמנות שלכם. את מכתבי התודה תוכלו לשלוח אל האורחים ובכך להודות להם על כך שבחרו לחגוג איתכם. זו גם דרך נהדרת להציג פניהם תמונה או שתיים מהחתונה עצמה.
  4. פתקי שולחנות – פתקים מעוצבים עליהם תכתבו את שמות האורחים ותחלקו אותם בצורה נכונה בין השולחנות. כך תוודאו שהאורחים ישובצו בשולחנות בהם הם מכירים את שאר האורחים.
  5. מעטפות מודפסות – אם כבר שולחים הזמנות בדואר, רצוי לשלוח אותן בתוך מעטפות מודפסות תואמות. לא מדובר במעטפות הרגילות שמקבלים לפעמים מאולם הארועים. מדובר במעטפות איכותיות אשר קיימות כחלק מאותו הסט של ההזמנות עצמן.
  6. מפות הגעה – במידה ואולם הארועים לא מספק לכם מפות הגעה, תוכלו להדפיס אותן בעצמם אצלנו. חתונות מתקיימות בכל מקום. כאשר המקום הוא מיוחד ואינו בעולם ארועים מסודר, יש צורך להדפיס מפות הגעה.

טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה


ההזמנות לחתונה שיקבלו המוזמנים שלכם, קובעות במידה משמעותית כמה מהם יחליטו להגיע לאירוע וכיצד ייצרב הזיכרון מהאירוע שלכם עוד שנים קדימה. לכן, עיצוב הזמנה חתונה הוא נושא שחשוב מאוד להשקיע בו זמן ומחשבה יתרה כחלק בלתי נפרד מתהליך ארגון חתונה יעיל ומחושב.

עיצוב הזמנות חתונה – חשיבות העניין

הרושם הראשוני ביותר לגבי האירוע שלכם נקבע מיד עם בוא ההזמנה בדואר. הזמנה לחתונה - אירוע כה חשוב בחייכם צריכה להיראות מושכת ומזמינה כמו גם המשך לקרוא >

דגשים להזמנת הזמנות לחתונה


מכיוון שחלק מהשאלות הנשאלות על ידי לקוחותינו חוזרות על עצמן, החלטנו לקבץ מסמך שאלות ותשובות, בו יכולים לקוחותינו להעזר בעת קבלת ההחלטה על הדפסת הזמנות לחתונה.

 

1.      כמה זמן מראש כדאי להזמין הזמנה לחתונה?

בישראל נהוג לשלוח הזמנות לפחות חודש וחצי או חודשיים לפני מועד החתונה. במידה ואתם מתכוונים לשלוח את ההזמנות בדואר, יש להתחשב בזמני המשלוח של הדואר – בדרך כלל המשך לקרוא >

הזמנות לחתונה - הדרך הנכונה לאירוע מושלם


מי מכם שנישאו ודאי מכירים את התחושה: השלב שבו מתכננים את ההזמנה הוא השלב שבו ההכנות מקבלות תנופה והחתונה הופכת לעובדה מוגמרת... תכנון ההזמנה לחתונה, ניסוחה, עיצובה וספירת המוזמנים הפוטנציאליים הם ודאי עיסוק מרגש.

על מנת לעצב הזמנה כלבבכם מומלץ לבחור בבית דפוס דיגיטאלי של חברה המאפשרת לכם מעורבות מלאה בכל תהליך הכנת ההזמנה ועיצובה. התהליך, המתבצע ביעילות, במהירות ובשקיפות מלאה, מאפשר לכם לקבל מוצר שיהלום בדיוק מרבי את הציפיות המשך לקרוא >