מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הזמנות לחתונה

יום חתונתנו אמור להיות אחד הימים החשובים והמאושרים בחיינו. כאשר אנו משקיעים הרבה זמן ומחשבה בתכנון החתונה, חשוב שההזמנות ייצגו אותנו בכבוד הראוי. אתר INK מאפשר לכם לעצב ולהזמין הדפסת הזמנות לחתונה יפות, יוקרתיות, קלאסיות או מגניבות לחתונה שלכם. הזמנה שאנשים ירצו לשמור.

הזמנות לחתונה במחירי מבצע

* 1 יחידות החל מ-10 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות יוקרתיות לחתונה

* 1 יחידות החל מ-10 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פתקי הושבה

* 50 יחידות החל מ-92 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

הזמנות לחינה

* 50 יחידות החל מ-70 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

מפות הגעה

* 50 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

מוצרים מודפסים לחתונה - הזמנות לחתונה, מפות הגעה, מעטפות ועוד

חתונות הן הפקה ענקית. מדובר באחד האירועים החשובים בחייו של כל אדם ואנו ב - Ink Ready Print  מבינים זאת לחלוטין. אנו מציעים ללקוחותינו תהליך פשוט ונוח להזמנת כל מוצרי הדפוס הקשורים בחתונה, במקום אחד בצורה פשוטה. החל מהדפסת הזמנות לחתונה במגוון גדלים וסגנונות עיצוב, דרך פתקי ההושבה בשולחנות, מכתבי התודה ועד למעטפות תואמות ומפות הגעה למקום.

המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת עיצוב הזמנות לחתונה עצמי והתאמת הסגנון להעדפותיו של כל לקוח עפ"י מידת ההשקעה והצרכים של כל אחד. מהם המוצרים אותם נהוג להזמין לקראת חתונה:

1. Save the date - בישראל לא תמיד נוהגים להזמין את המוצר הזה, אך ישנם מקרים בהם אי אפשר בלי. במידה ואתם מתכננים חתונה גדולה ואתם מתכוננים להזמין אליה אורחים מכל הארץ ואולי אף מחו"ל, חשוב לשלוח הודעה מסודרת, מוקדם ככל האפשר, ע"מ שהאורחים יוכלו להיערך לכך בזמן.

2. עיצוב הזמנות לחתונה – המוצר המודפס המרכזי. הזמנה לחתונה הינה פריט חשוב בכל חתונה. חשוב להקפיד על עיצוב אשר יתאים לאופי האירוע שלכם. עיצוב הזמנות קלאסיות לאירועים יוקרתיים ועיצוב הזמנות מגניבות או מצחיקות לחתונות צעירות שאינן מדגישות את הטקסיות שבחתונה. אנו באינק מקפידים על הדפסה איכותית במכונות החדישות מסוגן ועל שימוש בחומרים איכותיים כגון ניירות משודרגים וכדומה. הדפסת הזמנות לחתונה דורשת מיומנות ואנו מתגאים ביכולתנו לספק ללקוחותינו חווית רכישה נעימה במחירים הוגנים.

3. מכתבי תודה – איך אפשר לא להודות לאורחים שהגיעו לחגוג אתכם? לצורך כך תוכלו להזמין אצלנו מכתבי תודה מאוירים ומודפסים התואמים לעיצוב ההזמנות שלכם. את מכתבי התודה תוכלו לשלוח אל האורחים ובכך להודות להם על כך שבחרו לחגוג אתכם. זו גם דרך נהדרת להציג בפניהם תמונה או שתיים מהחתונה עצמה.

4. פתקי שולחנות – פתקים מעוצבים עליהם תכתבו את שמות האורחים ותחלקו אותם בצורה נכונה בין השולחנות. כך תוודאו שהאורחים ישובצו בשולחנות יחד עם אנשים מוכרים או חברים קרובים.

5. מעטפות מודפסות – אם כבר שולחים הזמנות בדואר, רצוי לשלוח אותן בתוך מעטפות מודפסות תואמות. לא מדובר במעטפות הרגילות שמקבלים לפעמים מאולם האירועים. מדובר במעטפות איכותיות אשר קיימות כחלק מאותו הסט של הזמנות החתונה עצמן.

6. מפות הגעה – במידה ומיקום האירוע לא מספק לכם מפות הגעה, תוכלו להדפיס אותן בעצמכם אצלנו בעיצוב אישי. חתונות מתקיימות בכל מקום. כאשר המקום הוא מיוחד ואינו באולם אירועים מסודר, יש צורך להדפיס מפות הגעה.

טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה


ההזמנות לחתונה שיקבלו המוזמנים שלכם, קובעות במידה משמעותית כמה מהם יחליטו להגיע לאירוע וכיצד ייצרב הזיכרון מהאירוע שלכם עוד שנים קדימה. לכן, עיצוב הזמנה חתונה הוא נושא שחשוב מאוד להשקיע בו זמן ומחשבה יתרה כחלק בלתי נפרד מתהליך ארגון חתונה יעיל ומחושב.

עיצוב הזמנות חתונה – חשיבות העניין

הרושם הראשוני ביותר לגבי האירוע שלכם נקבע מיד עם בוא ההזמנה בדואר. הזמנה לחתונה - אירוע כה חשוב בחייכם צריך להיראות מושכת ומזמינה כמו גם המשך לקרוא >

דגשים להזמנת הזמנות לחתונה


מכיוון שחלק מהשאלות הנשאלות על ידי לקוחותינו חוזרות על עצמן, החלטנו לקבץ מסמך שאלות ותשובות, בו יכולים לקוחותינו להעזר בעת קבלת ההחלטה על הדפסת הזמנות לחתונה.

 

1.      כמה זמן מראש כדאי להזמין הזמנה לחתונה?

בישראל נהוג לשלוח הזמנות לפחות חודש וחצי או חודשיים לפני מועד החתונה. במידה ואתם מתכוונים לשלוח את ההזמנות בדואר, יש להתחשב בזמני המשלוח של הדואר – בדרך כלל המשך לקרוא >

הזמנות לחתונה - הדרך הנכונה לאירוע מושלם


מי מכם שנישאו ודאי מכירים את התחושה: השלב שבו מתכננים את ההזמנה הוא השלב שבו ההכנות מקבלות תנופה והחתונה הופכת לעובדה מוגמרת... תכנון ההזמנה לחתונה, ניסוחה, עיצובה וספירת המוזמנים הפוטנציאליים הם ודאי עיסוק מרגש.

על מנת לעצב הזמנה כלבבכם מומלץ לבחור בבית דפוס דיגיטאלי של חברה המאפשרת לכם מעורבות מלאה בכל תהליך הכנת ההזמנה ועיצובה. התהליך, המתבצע ביעילות, במהירות ובשקיפות מלאה, מאפשר לכם לקבל מוצר שיהלום בדיוק מרבי את הציפיות המשך לקרוא >