מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור יוקרתיים

עיצוב כרטיסי ביקור בעלי גימור יוקרתי אשר יוצאים דופן ביחס לכרטיס הביקור הרגיל בשוק. הגימור היוקרתי בא לידי ביטוי בניירות מיוחדים או השבחות כגון לכה סלקטיבית מובלטת או הטבעות פויל כסף וזהב.

כרטיסי ביקור יוקרתיים 5X9 סמ

  • 100 יחידות החל מ-58 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור יוקרתיים 8.4X5.5 סמ

  • 100 יחידות החל מ-46 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור יוקרתיים המודפסים על ניירות מיוחדים וכוללים גימורים יוצאי דופן כגון לכה סלקטיבית מובלטת, הטבעת זהב או הטבעת כסף.

כרטיסי ביקור יוקרתיים יוצאים דופן ביחס למרבית כרטיסי הביקור הקיימים בשוק בזכות רמת הגימור הגבוה שלהם. מכיוון שמטרתם היא יצירת רושם תוך כדי החלפת פרטי התקשרות, ישנה חשיבות לרמת הגימור של הכרטיס. כרטיס פשוט משדר פשטות וחסכון. כרטיס יוקרתי משדר הצלחה, רצינות וביסוס. לכן על כל בעל עסק לשאול את עצמו מהו הרושם שהוא מבקש ליצור אצל לקוחותיו.

כדי להגיע לרמת גימור גבוה, אנו עושים שימוש בתהליכי השבחה הכוללים הבלטת לכה סלקטיבית והבלטת פויל כסף או זהב. ההבלטות הללו מבוצעות במרבית הכמויות במכונות דיגיטליות, כאשר הגימור מבוצע במכונות סקודיקס. הסקודיקס מאפשר הוספת שכבת לכה מבריקה ובולטת אשר מוסיפה המון למוצר בעצמה, אך גם יכולה להיות מצופה בפויל בצבע זהב או כסף.

התוצאה המתקבלת היא איכותית במיוחד ומרשימה. הגימור יוצא דופן, ניתן למישוש בזכות הבולטות שלו ונראה לעין באופן מידי. כרטיסים מרשימים לאנשים מרשימים.

שיטת העבודה אצלנו היא פשוטה: לקוחות יכולים לשלוח לנו עיצוב כרטיסי ביקור שלהם מוכן להדפסה או לעצב בצורה נוחה ישירות דרך האתר על תבניות קיימות. הגימור באמצעות מכונות הסקודיקס מתאפשר על גבי ניירות ספציפיים. ניירות ממוחזרים ונטולי עץ מתאפיינים בספיגה של ציפוי הלכה ולכן אינם יוצרים את הבולטות הרצויה. לפיכך הניירות הללו אינם מתאימים לסוג הגימור המדובר. הניירות המתאימים כוללים כרומו במשקלים שונים, עם או בלי למינציה וכמובן נייר פנינה איכותי ויוקרתי.

זמן העבודה משתנה בהתאם למוצר ולתהליכים שנבחרו. לרוב, כאשר מדובר בתהליך דיגיטלי, תהליך העבודה הוא זריז ויכול להתבצע תוך כ-3 ימי עסקים.