מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי
מבצע 30% הנחה אלבומים
  • אלבומי יוקרה
  • אלבום חתונה
  • אלבום בנות
  • אלבום חופשה

אלבומי תמונות

ביחרו אלבום לפי נושא

אלבומי בת מצווה, משפחה, טיולים, הריון, חתונה או כל נושא שתרצו. בחרו ממגוון העיצובים המקצועיים שלנו ועצבו לעצמכם אלבום דיגיטלי יפיפה.
כמה זה עולה?


מס עמודים:
כריכה רכה 65 ₪  45.5 ₪
כריכה קשה 65 ₪  45.5 ₪
אלבום פרימיום שטוח לא קיים


למה להדפיס ב-INK? כי אנחנו המומחים בדפוסזמני אספקה מהירים
זמני אספקה ברורים בממוצע 8 ימי עבודה לייצור האלבום. אנו גם מציעים משלוחים מהירים לכל הארץ.
קפדנות ומקצועיות
הדפסה מוקפדת ואיכותית אנו מקפידים על איכות הדפסה וגימור ברמה הגבוה ביותר.
ממשק עיצוב פשוט ונוח
ממשק עיצוב פשוט ונוח ממשק העיצוב שלנו הינו המתקדם מסוגו ומאפשר גמישות מירבית.
מחירים תחרותיים כל השנה
מחירים תחרותיים אצלנו לא חיים ממבצע למבצע - המחירים תחרותיים כל השנה.

רוצים להתחיל בבחירת מידה?


אנו מציעים אלבומים בכל המידות המקובלות וגם כמה מידות מפתיעות


אלבום 30X30 מרובע אלבום מרובע מרשים וגדול. מתאים לאלבום שטוח. אלבום A4 קלאסי אלבום סטנדרטי עומד. קיים בכל סוג כריכה או גימור. אלבום סטנדרטי רוחבי זוהי המידה הנפוצה ביותר המתאימה לכל סוג גימור וכריכה. אלבום A5 קלאסי אלבום אנכי קטן יחסית. מאפשר קריאה נוחה. אלבום 20X20 מרובע אלבום אלגנטי חמוד וקטן. מידה מיוחדת ונוחה המתאימה למתנות ומזכרות. אלבום A5 רוחבי אלבום אופקי קטן יחסית. מתאים לכל שימוש

אלבומי תמונות דיגיטליים בהדפסה איכותית ומקצועית

אז למה להדפיס אלבום תמונות דיגיטלי? מכיוון שלכולנו אלבומים דיגיטליים אשר מנציחים את הרגעים הכי מרגשים והכי חשובים בחיינו. הרגעים שאותם אנו הכי רוצים לזכור ושבזכות המצלמות שמלוות אותנו לכל מקום, יש לנו את התמונות שבהן נוכל להשתמש. אנו באינק מאמינים שתמונות מייצגות רגעים בחיינו וששווה לנו לעשות איתן משהו – ליצור מהן ספר תמונות שממנו נוכל להנות במשך שנים.
 
המערכת המתקדמת שלנו ב Ink Ready Print, מאפשרת עיצוב תמונות לעריכה והטמעה באלבום או ספר בין אם כתמונה נפרדת או קולאז. בזכותה תוכלו ליצור ספר תמונות מעוצב תוך זמן קצר או קולאז לתלייה בבית לבחירתכם. אופציית השיבוץ החכם תבחר עבורכם את התמונות המתאימות ביותר ותשבץ אותן בעיצוב לבחירתכם. כל זה ללא צורך בהתקנת תוכנה עם אפשרות להזמנה גם מהנייד.
 
אלבומי התמונות הדיגיטליים שלנו מודפסים במכונות החדישות מסוגן בעולם. כל אלבום מודפס ונכרך בקפידה, תוך מתן תשומת לב מירבית לאיכות הגימור. אנו ערוכים לטפל בהזמנות דחופות ועושים כמיטב יכולתנו לספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר כל השנה – ללא תלות במבצעים.