מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור אמורים להיות נושא לשיחה ופעולה. אנשים אמורים לרצות לשמור אותם ולהשתמש בהם. אנו ב-Ink מציעים לכם, לקוחותינו, את אפשרויות העיצוב, ההדפסה והמשלוח המתקדמים ביותר על מנת לאפשר לכם ליצור כרטיסי ביקור ייחודיים, יפים ושימושיים באמת. כרטיסים שלקוחותיכם ירצו לשמור ולהשתמש בהם.

אפשרויות העיצוב שלנו:


מחשבון מחירים:

גודל יחידה:
כמות:


סוג נייר: מה זה?


הדפסה:
תוספות אופציונליות:
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?


מחיר: 39 ש''ח

          46 ש''ח כולל מע''מ
(זמן ייצור כ-2 ימי עסקים)
עיצוב עצמי דרך האתר    העלה עיצוב מוכן    אנו נעצב עבורך    

מתי אקבל את הכרטיסי ביקור ?

זמן ייצור: כ- 2 ימי עבודה

אפשרויות משלוח:
  • איסוף עצמי - 0 ש''ח
  • דואר רשום 2-5 ימי עסקים (תלוי בדואר) - 26 ש''ח
  • משלוח עם שליח - עד 3 ימי עבודה - 41 ש''ח
  • משלוח Boxit - 29 ש''ח
  • משלוח למרכזי שירות - 24 ש''ח
* מועד האספקה הסופי מחושב על ידי חיבור זמן הייצור וזמן המשלוח

* להלן קישור לרשימת יישובים בהם ניתן למסור משלוחים עד הבית או המשרד. בכל יישוב אחר, החבילות יימסרו ליחידת הדואר הקרובה.

איך מזמינים כרטיסי ביקור ?

עיצוב עיצוב: העלו עיצוב מוכן, ביחרו אחד מהעיצובים המוכנים שלנו או פנו אלינו
התאמה התאמה: התאימו את הכרטיסי ביקור ע''י הזנת טקסים, צירוף תמונות, בחירת נייר ועוד
רכישה רכישה: לאחר התשלום, אנו נדפיס, נארוז ונשלח את הכרטיסי ביקור אליכם

ההבטחה של INK

אנחנו לא מרוצים עד שאתם לא מרוצים!.

במידה ואי פעם תקבלו מאיתנו כרטיסי ביקור ולא תהיו מרוצים, אנו מבטיחים לעשות כל שביכולתנו על מנת לתקן את המצב.

עיצוב כרטיסי ביקור באתר

מעולם לא היה פשוט יותר לעצב כרטיסי ביקור מקצועיים. אנו ב-Ink Ready Print השקענו במערכת עריכה המתקדמת מסוגה בישראל ואשר מאפשרת חופש מוחלט בעיצוב כרטיסי ביקור ומוצרים אחרים.

כדי לעצב כרטיסי ביקור, כל שצריך הוא לבחור במוצר ולבחור באפשרות עיצוב עצמי דרך האתר.

המערכת תציג בפניכם מאות תבניות אותם תוכלו לערוך כך שיתאימו לצרכיכם. את התבניות חילקנו לפי המשך לקרוא >

בחירת סוג נייר לכרטיסי ביקור

המערכת הגמישה שלנו ב-Ink Ready Print מאפשרת לכם לבחור על איזה סוג נייר תרצו לבצע את הדפסת כרטיסי הביקור שלכם. הנייר הסטנדרטי לכרטיסי ביקור בישראל הוא כרומו מט 300 גרם. נייר כרומו מצופה בשכבה המאפשרת העברת צבע בצורה טובה והשימוש בנייר במשקל 300 גרם מבטיח שהנייר עמיד ועבה.

אך העובדה שזהו הנייר הסטנדרטי היא בדיוק הבעיה. אולי אתם מעוניינים בהדפסת כרטיסי ביקור ייחודיים ושונים? אחת המשך לקרוא >

זמנים להדפסת כרטיסי ביקור

על אף שהדפסת כרטיסי ביקור יוצרת כלי שיווקי הכרחי לבעלי עסקים או ליזמים בתחילת דרכם, לעיתים קורה ששוכחים להזמין אותם עד לרגע האחרון.

מדובר בתופעה מוכרת אותה אמנם ניתן למנוע ע"י תכנון פשוט, אך לפעמים צריך לטעות כדי ללמוד. יתרה מזאת, לעיתים קורה ש-"נופלת" עלינו פגישה חשובה ללא התרעה ומבלי להתחשב במלאי כרטיסי הביקור שברשותנו.

במצבים שכאלה, שואלים אותנו המשך לקרוא >

כרטיסי ביקור מקצועיים - הדפסה איכותית וזריזה עם מגוון אפשרויות השבחה ובמחירים משתלמים

כרטיס ביקור הינו כלי הכרחי לכל בעל עסק. רק בעזרת כרטיס ביקור תוכלו להעביר בצורה מסודרת את פרטי ההתקשרות שלכם או של החברה שלכם מבלי לפספס הזדמנות פז ליצירת רושם ראשוני חיובי. כרטיס ביקור יוצר היכרות ראשונית של הלקוח עם המותג שלכם ולכן חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב הכרטיסים וכמובן בהדפסתם. כרטיס ביקור איכותי ומעוצב בהתאם לשפה העיצובית שלכם יעזור לכם לחדיר את המותג שלכם ואת השירות אותו אתם מציעים לתודעת לקוחותיכם.


אנו באינק מתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור מכל סוג. הדפסת כרטיסי ביקור סטנדרטיים כוללת הדפסה על נייר כרומו מבריק או מט במשקל 300 גרם. תוכלו לבחור בין הדפסה מצד אחד או הדפסה דו צדדית, כאשר הכרטיסים יכולים להיות אופקיים או אנכיים ללא שינוי במחיר. אנו ערוכים להדפיס כרטיסי ביקור בכל מידה שתבחרו ועל מגוון ניירות איכותיים ויוקרתיים, בהתאם להעדפותיכם. כרטיס ביקור שודפס אצלנו מודפס במוכונות הדפוס המתקדמות מסוגן בישראל והתוצאה היא איכותית במיוחד.


אנו מזדהים עם צורכיהם של לקוחותינו ועל כן מציעים את שירותי הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים במחירים זולים במיוחד.אם הדפסת כרטיסי ביקור סטנדרטיים איננה מה שאם מחפשים, אנו באינק ערוכים לטפל גם בהזמנות מורכבות יותר. אנו מציעים כרטיס ביקור במגוון רחב של ניירות, גימורים והשבחות. כל זאת מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ועל רמת המחיר הנמוכה. בין אפשרויות ההשבחה המגוונים אותם אנו מציעים תוכלו למצוא תוספת למינציה מבריקה או מט, חיתוך פינות עגולות, כרטיס ביקור בחיתוך צורני, הבלטת לכה סלקטיבית, הבלטה טרמית ועוד.


מטרת המערכת המתקדמת שלנו לעיצוב כרטיס ביקור היא לאפשר עבודה נוחה ופשוטה ככל האפשר. במידה ותרצו, תוכלו לעצב כרטיס ביקור ישירות דרך האתר בעזרת אשף העיצובים הייחודי שלנו. לחילופין תוכלו לשלוח לנו עיצוב מוכן משלכם או לפנות אלינו על מנת שאנו נעצב עבורכם כרטיס ביקור שיתאים לכם.
מאותו רגע ואילך, תוכלו לעקוב אחר סטטוס ההזמנה שלכם ולראות כיצד הדפסת כרטיסי הביקור שלכם מתקדמת. עם סיום ביצוע ההזמנה, העיצובים שלכם ישמרו במערכת ע"מ שתוכלו להזמין הדפסות נוספות בעתיד ולעדכן את הפרטים המופיעים בהם בהתאם לצורך.


הדפסת כרטיסי ביקור יוצרת עזר מיתוגי ושיווקי בסיסי ונפוץ. הם משמשים אותנו במצבים שונים בהם אנו פוגשים בקולגות, ספקים, לקוחות פוטנציאליים או כל איש קשר אחר. כרטיס ביקור הינו שימושי במיוחד בתערוכות, בכנסים, בפגישות עבודה ובכל ארוע חברתי אחר. הקפידו לא לעזוב את הבית ללא כרטיסי הביקור שלכם. כך תהיו מוכנים לכל פגישה מזדמנת עם איש קשר פוטנציאלי.


על אף שהשימוש הנפוץ ביותר בכרטיס ביקור הינו עסקי, רבים עושים בהם שימוש גם לצרכים פרטיים. הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים בהתאם יכולים להתאים להחלפת פרטי התקשרות בארועים חברתיים. הם גם מתאימים לשוק מחפשי העבודה. במקום להסתובב עם קורות חיים מעודכנים בכל מקום, אפשר ליצור כרטיס ביקור הכולל פרטי התקשרות, התחויות ותפקידים מבוקשים. חשוב לזכור שישנה אפשרות להוספת QR קוד המאפשר שמירת פרטי התקשרות או גלישה ישירה לאתר שלכם.