מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור אמורים להיות נושא לשיחה ופעולה. אנשים אמורים לרצות לשמור אותם ולהשתמש בהם. אנו ב-Ink מציעים לכם, לקוחותינו, את אפשרויות העיצוב, ההדפסה והמשלוח המתקדמים ביותר על מנת לאפשר לכם ליצור כרטיסי ביקור מיוחדים, יוקרתיים, יפים ושימושיים באמת. כרטיס ביקור שלקוחותיכם ירצו לשמור ולהשתמש בו.

אפשרויות העיצוב שלנו:


מחשבון מחירים:

גודל יחידה:
כמות:


סוג נייר: מה זה?


הדפסה:
תוספות אופציונליות:
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?

מחיר: 43 ש''ח

          50 ש''ח כולל מע''מ
(זמן ייצור כ-2 ימי עסקים)כרטיסי ביקור מקצועיים - עיצוב והדפסה איכותית וזריזה, עם מגוון אפשרויות השבחה ובמחירים משתלמים

כרטיסי ביקורבין אם העיצוב שתבחרו יהיה סטנדרטי ובין אם מותאם אישית ומקורי, בין אם אתם מעצבים לעצמכם או שבוחרים מתוך אהיצע קיים, אנו בבית הדפוס Ink Ready Print מעמידים לרשותכם שפע של אפשרויות עיצוב כרטיסי ביקור והדפסה מהשורה הראשונה. זאת על מנת שתוכלו ליצור כרטיסי ביקור מיוחדים, יוקרתיים ושימושיים העונים על הצרכים שלכם בדיוק.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

כדי שכרטיס הביקור שלכם יבדל אתכם ויעניק ללקוחות שלכם סיבה לשמור אותו, עליכם לשלב בעיצובו טאץ' יצירתי. מעט צבע, פינות עגולות, אותיות מובלטות, כל אלו ועוד הם רעיונות אשר יאפשרו לכם להתאים אישית את העיצוב ויהפכו את כרטיסי הביקור שלכם לכמה שיותר ייחודיים.

צרו את כרטיס הביקור המתאים לצרכים שלכם

הדפסת כרטיסי ביקור נחשבת לאחת משיטות השיווק הוותיקות והיעילות ביותר. לכן עסקים ואנשי מקצוע רבים בוחרים להשקיע בעיצוב כרטיס ביקור. כדי שהוא ייצג את העסק בצורה טובה יש להשקיע בו מחשבה ולהתייחס לשלל פרטים החל מהלוגו, דרך הגופן ועד לסוג הנייר בו עושים שימוש. אנו כאן עבורכם ולמענכם ומטרתנו: לאפשר לכם להגיע לבחירה החכמה והנכונה ביותר.

עצבו כבר עכשיו כרטיסי ביקור לעסק או לחברה ישירות דרך האתר ותיהנו מאפשרויות עיצוב, הדפסה ומשלוח מתקדמים במיוחד!