מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

דרכים יצירתיות לשימוש בכרטיס ביקור

שימושים לכרטיסי ביקורעיצוב כרטיסי ביקור זו פעולה הכרחית עבור כל עסק, קטן כגדול. זו דרך מעולה לשמור על קשר עם לקוחות, או לשים בידיהם של לקוחות פוטנציאליים את כל הדרכים לתקשר איתכם. לכרטיסי ביקור יש המון יתרונות, הראשי הוא מחירם המשתלם. בנוסף, הם תמיד נמצאים בהישג יד ולכן נחשבים לכלי שיווקי נהדר שזמין עבורכם בגדלים, צבעים ועיצובים שונים, בהתאמה לאופיו המיוחד של העסק שלכם.

מעבר לשימוש השגרתי, אם אתם באמת רוצים להשאיר רושם עוצמתי, תוכלו להשתמש בכרטיסי הביקור גם בדרך יצירתית וממש לדרבן את הלקוחות ליצור אתכם קשר, ועל הדרך, ללכוד את תשומת ליבם ולבלוט בעולם העסקים התחרותי.

לפניכם 10 דרכים יצירתיות להשתמש בכרטיסי ביקור

תזכורת לטיפולים או פגישות

עבור אלו מכם שמספקים שירותים או מבצעים טיפולים, כרטיס הביקור יכול לכלול את הפרטים שלכם מצד אחד, ועל גב הכרטיס (בהתאם לסוג העסק שאתם מנהלים) ניתן להדפיס טבלה הכוללת את ימות השבוע, שעות או תאריכים מספריים, כדי שהלקוחות יוכלו לכתוב את מועד המפגש הבא.

תג למוצרים

אם אתם מוכרים בגדים, תיקים או מוצרים אחרים שמגיעים עם תג מחיר, תוכלו ליצור כרטיס ביקור, לנקב אותו ולתלות על המוצרים שלכם. במקרה הזה הכרטיס יכלול את הפרטים שלכם מצד אחד, ומחיר, הוראות כביסה, ברקוד או הנחיות שימוש במוצר על גב הכרטיס.

קופונים או קוד הנחה

לא משנה אילו מוצרים אתם מוכרים, כאשר הלקוחות שלכם מבצעים רכישה אתם יכולים לחלק להם כרטיס ביקור שעליו מדפס קוד קופון או הנחה בעת הרכישה הבאה. רוב הסיכויים שלקוחות נאמנים יחזרו לממש את ההטבה.

כרטיסיית ניקובים

כולם אוהבים לקבל מתנות חינם ואחת הדרכים לפנק את הלקוחות היא לחלק להם כרטיס ביקור שכולל כרטיסיית ניקובים. הגדירו מראש כמה ניקובים הלקוחות יצטרכו לאסוף כדי לקבל מכם מתנה קטנה או פינוק. זו דרך מופלאה לגרום ללקוחות לחזור שוב ושוב.

כרטיסי הגרלה

המון עסקים משתמשים בהגרלה כדרך לקדם שירותים או מוצרים ולהגדיל את המודעות למותג. כרטיס ביקור יכול לשמש כחלופה לכרטיס ההגרלה המסורתי, כאשר גב הכרטיס יכול לכלול פורמט שבו הלקוחות ימלאו את פרטיהם האישיים.

לוח אירועים

אם אתם נוהגים לערוך אירועים מיוחדים, מכירות או מבצעים לאורך החודש, תוכלו לעצב כרטיס ביקור עם לוח אירועים חודשי על גב הכרטיס, אשר כולל עדכונים ומידע על אירועים צפויים לאותו החודש. כך תהיו בטוחים שהלקוחות לא יפספסו.

כרטיסים לאירוע

כרטיסי הביקור יכולים להפוך לכרטיסים המזמינים את הלקוחות לקחת חלק באירוע יוצא דופן שאתם מקיימים כמו למשל כנס, תערוכה ועוד. כרטיסי ביקור בעיצוב מרהיב (עם פויל מובלט למשל) הכוללים את פרטי העסק בצד אחד ואת פרטי המקום, השעה ותאריך האירוע בגב, יהיו נהדרים.

כרטיסי ביקור עם מגנט

הדפיסו את כרטיס הביקור שלכם על מגנט בגב הכרטיס כך שללקוחות שלכם יהיה נוח לשמור אותו. במקום לשכוח את כרטיס הביקור בתיק הם יוכלו לתלות אותו על המקרר, הארון המשרדי או כל משטח אחר ממתכת.

כרטיסי השראה

כרטיסי הביקור שלכם יכולים לשמש כמקור להעצמה, במיוחד אם אתם מנהלים עסק של ליווי אישי, טיפול, קאוצ'ינג, צמיחה עסקית ודומיהם. הדפיסו על גב הכרטיס משפטי השראה חכמים ומעצימים שהלקוחות שלכם ייהנו לשמור ולנצור קרוב אליהם.

כרטיסים עם קוד QR

כרטיסי ביקור מודפסים מוסיפים טאץ' אישי וכל כך הכרחי. אבל בל נשכח שאנו חיים בעולם דיגיטלי. לכן הוסיפו לכרטיסי הביקור ברקוד אשר סריקה שלו תוביל את הלקוחות לאתר, לדף נחיתה, לעמודים של העסק במדיה החברתית או לכל מקום אחר שתרצו לנתב אותם אליו.

מוזמנים להתחיל לעצב כרטיסי ביקור יצירתיים אונליין מהנוחות של הבית בכמה צעדים פשוטים!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים