מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

איך הרכב שלך יכול להפוך לכלי שיווק עוצמתי בעזרת מדבקות מעוצבות לרכב?

מדבקות ומגנטים לרכבים נמצאים בשימוש כבר זמן רב, וכיום יותר ויותר עסקים מבינים את החשיבות של כלי שיווקי עוצמתי זה. מדוע מיתוג הרכב מהווה פלטפורמה שיווקית חשובה? וכיצד הרכב שלכם יכול להפוך חלק בלתי נפרד ממערך השיווק של העסק? ריכזנו לכם כמה מהפרטים החשובים.

מה היתרונות של מדבקות ומגנטים לרכב?

פרסום נייד

מגנטים ומדבקות לרכב אינם מוגבלים למקום אחד או מופיעים במשבצת זמן ספציפית, כמו שקורה כאשר מפרסמים את העסק באמצעי התקשורת השונים. ממש כשם שרכבים אינם מוגבלים ויכולים לנסוע לכל מקום שהדרך לוקחת אותם, כך הם יכולים לשווק את העסק בכל מקום ובכל שעה של היום. רכב ממותג יפרסם את המותג תוך כדי תנועה, בכל מקום אליו מגיע, ואם המדבקות יהיו מעוצבות ויצירתיות, הן יזכו להמון תשומת לב מקהל היעד.

פנייה למגוון רחב של קהלים

מדבקות מעוצבות לרכב גלויות לכל מי שצופה בהן, והן אינן מוגבלות לנתונים דמוגרפיים של קהל היעד. הן יכולות ללכוד את תשומת הלב של כולם, ללא קשר לגיל, מגדר, מוצא אתני או מקצוע. תכונה זו הופכת את המדבקות לרכב לפתרון שיווק ופרסום אוניברסלי ואופטימלי.

נקודת פתיחה טובה לשיחה

לפני הרשתות החברתיות, אנשים השתמשו במדבקות רכב כדי להביא לידי ביטוי את האישיות המיוחדת שלהם, ההומור, הדעות הפוליטיות והחברתיות וכדומה. היו מדבקות כל כך יצירתיות ומשמעותיות, עד שהפכו לנחלת כלל. מדבקות מעוצבות לרכב תמיד היו נקודת פתיחה לשיחה ודיון וכשהן מעוצבות היטב יש להן את הכוח לגרום לאנשים להתחיל לדבר על המותג ולהפוך אותו לשם דבר.

פרסום מפה לאוזן

ובהקשר לסעיף הקודם, אם המדבקות שעיצבתם יצירתיות, מצחיקות, מיוחדות ומעבירות מסר חזק, הן בהחלט ילכדו את תשומת הלב, ואנשים ישתפו אותן ללא היסוס, וכך יניעו פרסום מפה לאוזן, שזהו כלי השיווק הוותיק והיעיל ביותר שיש. למעשה למדבקה מצחיקה או יצירתית לרכב יש פוטנציאל גדול להפוך לוויראלית.

שיטת פרסום רווחית

כאשר מחפשים שיטות שיווק אפקטיביות אי אפשר להתעלם מהפן הכלכלי, וגם בהיבט הזה מדבקות לרכב מהוות השקעה משתלמת. הן דורשות השקעה ראשונית לא מאוד יקרה ומציעות החזר גדול עליה, מכיוון שניתן להשתמש בהן לאורך זמן רב (מדבקות איכותיות לרכב יכולות לשרוד למשך שנים, אם לא עשרות שנים, ולגלות עמידות למזג האוויר). אתם גם יכולים להשתמש בכלי שיווקי זה על צי גדול של מכוניות, כאשר ברוב המקרים ככל שכמות המדבקות תעלה, תשלמו פחות.

שיווק מתא שאתם רוצים

מגנטים לרכבים אפשר להדביק ולהוריד מתי שרוצים - לכן זה פתרון נוח לרוץ עם שיווק או פרסום חדש מתי שרוצים.

התאמה אישית ומגוון רחב של אפשרויות

עם הטכנולוגיה שקיימת כיום ניתן לעצב סוגים שונים של מדבקות מעוצבות לרכב. אפשר להדפיס גרפיקה מיוחדת, טקסט ואפילו לשלב בין העולמות. אפשר לבצע חיתוך צורני, או להדפיס מדבקות לוגו בחיתוך אותיות. ניתן להדפיס מדבקות ויניל מרובעות הכוללות מבצעים או מידע על מוצרים חדשים, ליצור מגנטים לרכב, להתאים בין צבעים וגימורים וליהנות משלל אפשרויות בהתאמה אישית. כדי לבחור את הסוג המתאים עליכם לשקול יתרונות וחסרונות של כל סוג, ולוודא שתהיה התאמה בין היעדים לבין העיצוב.

על מה חשוב להקפיד כשמזמינים מדבקות פרסום לרכב?

כאשר מזמינים מדבקות לרכב יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון והם:

  • חומרי גלם – חשוב לזכור שהמדבקות צריכות לגלות עמידות לאורך זמן, ולכן עליהן להיות מיוצרות מחומרי גלם איכותיים שיגלו עמידות בפני מזג האוויר ודהייה, כך שיוכלו לשמש אתכם כמה שיותר.
  • איכות ההדפסה – עליכם להדפיס מדבקות ברמת איכות גבוהה, כך שהפרטים והצבעים יהיו חדים, והמסר יעבור בצורה הכי טובה. כמו כן אם אתם רוצים תוצאות איכותיות, עליכם לפנות למקום שעובד עם הציוד הטוב והמתקדם ביותר שיש בתחום.
  • סוג ההדפסה – סוג ההדפסה גם מהווה פקטור, ועליו להתאים לסוג המדבקות שתרצו להדפיס. למשל אם אתם רוצים מדבקות בחיתוך צורני או מגנטים לרכב, סוג הדפסה וציוד ההדפסה יהיו משמעותיים.
  • עיצוב מדבקה ולבסוף, החלק הכיפי, העיצוב! עיצוב המדבקה יכריע אם הכלי השיווקי הנבחר יצליח במשימה. זכרו - אם אתם רוצים לעורר הדים עליכם לעצב מדבקה כמה שיותר בולטת ויצירתית, כך שיהיה קשה להתעלם ממנה.

אנו מדפיסים מדבקות מעוצבות לרכבים ברמת איכות גבוהה, כי מבינים כמה מדבקת רכב מעוצבת ואיכותית יכולה לתרום לעסק שלכם. מוזמנים להתחיל לעצב מדבקות לרכב בעצמכם דרך האתר, או להתייעץ עם המומחים שלנו שילוו אתכם!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים