מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מיתוג עסק קטן בלי להשקיע סכומים גדולים?

בניית מותג מאפס זו משימה מאתגרת, ולכן ישנם עסקים רבים שמוותרים על השלב הזה, לרבות עסקים קטנים. עם זאת בניית מותג חשובה במציאות עסקית כל כך תחרותית, גם, ובעיקר, עבור עסקים קטנים.

לכל עסק יש מוצרים, לוגו, צבעים, גופנים, שפה ומוניטין שמייצגים אותו, ולכן הדרך הטובה ביותר לבנות מותג מתחילה בביסוס עקביות ואחידות של אותם אלמנטים בכל פן של ניהול העסק, קל וחומר, כאשר אתם מקדמים ומשווקים את המוצרים והשירותים בעזרת חומרים שיווקיים.

מדוע חומרי שיווק חשובים?

כדי להפוך את אסטרטגיית השיווק והקידום למוצלחת, צריך חומרי שיווק חזותיים. הם מייצגים את המותג, מספרים את הסיפור שלכם ומסייעים לכם לתקשר עם קהל היעד שלכם. אם אתם מנהלים עסק קטן, חומרים שיווקיים עוזרים להפיץ את הבשורה על המותג. הם כלי תקשורת לכל עניין ודבר ושפה חזותית שמאפשרת לכם להציג את כל מה שיש לכם להציע.

כל עוד הם מעוצבים היטב, באמצעות חומרי שיווק אתם יכולים להגיע לקהלי יעד שונים, הם מהווים חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק והקידום שלכם ובעיקר – בכוחם ליצור רושם מתמשך ולבנות לכם קהל לקוחות נאמן.

כיום לא צריך הון עתק כדי למתג את העסק

לבעלי עסקים קטנים, אומנם אין תקציבי ענק לפרסום ויחסי ציבור והם נלחמים על כל עסקה ועסקה, אך מיתוג בהחלט חשוב גם לעסק הקטן ואין לוותר עליו. כיום גם תוכלו למתג את העסק שלכם בתקציב מוזל באמצעות האפשרות לעצב אונליין את חומרי השיווק שלכם, דרך הפלטפורמה המקוונת של אתר אינק רדי פרינט, שם תוכלו לעצב ולהדפיס חומרי שיווק, מוצרי דפוס, פתרונות שילוט ושלל מוצרים נוספים ממש בעצמכם, כאשר השימוש באתר זמין עבורכם 24/7, ללא עלות.

באתר ישנן עשרות תבניות מוכנות ועיצובים קיימים, כך שאתם לא נזרקים למים וצריכים להסתדר, אלא יש שלבים מאוד פשוטים שהופכים את תהליך העיצוב לידידותי ביותר. הממשק נוח לשימוש, ומאוד אינטואיטיבי, ומאפשר לכם לחסוך סכומים לא מבוטלים, שהייתם משלמים לו הייתם נעזרים במעצבים גרפיים מקצועיים.

שילוט מרשים במחיר מרשים עוד יותר

פתרונות שילוט ופוסטרים הם חומרים שיווקיים מודפסים, אשר ניתן לתלות או להציג כדי לקדם מכירות. הם יכולים להיות קטנים, או גדולים יותר, ולהציע לכם מרחב גדול להיות בו יצירתיים וללכוד את תשומת הלב בצורה אפקטיבית.

כדי לחסוך בעלויות, יש לכם סוגים שונים של חומרים שתוכלו לבחור להדפיס עליהם, כמו למשל הדפסה על קאפה, שזהו פתרון מושלם לשילוט זמני וזול יחסית.

הכוח בידיים שלכם, וגם התקציב שתרצו להקצות

דרך נוספת למתג את העסק במחיר מוזל ומשתלם היא על ידי כרטיס ביקור. יש כל כך הרבה אופציות, עיצובים ודגמים, כך שתוכלו בהחלט לעצב כרטיס ביקור מקצועי, אך עדיין במחיר משתלם שלא ישבור את הכיס.

ומדוע זה חשוב? כי לעיתים החיים מזמנים מפגשים בלתי צפויים עם אנשי מקצוע או שותפים שיכולים לקדם אתכם, או לפתוח דלת להזדמנות עסקית חדשה. לכן זה תמיד מועיל שיש לכם כרטיס ביקור מקצועי בכיס, שתוכלו להשאיר אחריכם רושם, וגם פרטים אישיים.

חלוקת פליירים - אופציית פרסום משתלמת מהמון היבטים

פליירים אלו הם עמודים בודדים, שמשתפים מידע על מוצר ספציפי, אירוע, שירות, עסק חדש וכדומה. בדרך כלל מחלקים אותם בתיבות דואר, באירועי קידום, ירידים. ניתן להכניס אותם לשקיות של מוצרים או לחלק לאנשים ברחובות עמוסים.

פלייר זו שיטת שיווק משתלמת ביחס לאפיקים חלופיים, מכיוון שמשלבת קשר אישי יותר, כוללת מידע מודפס שניתן לעיין בו בצורה נוחה, וגם מבחינה כלכלית, זו אינה הוצאה גדולה. עם זאת עליכם לשים דגש על עיצוב יצירתי מהשורה הראשונה!

לסיכום, יש לא מעט מוצרי שיווק שיכולים לעזור לכם למתג את העסק הקטן, בלי להשקיע סכומים גדולים. התחילו לעצב בעצמכם חומרי שיווק באופן מקוון בכמה צעדים פשוטים!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים