מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות לחתונה - הדרך הנכונה לאירוע מושלם

איך לעצב הזמנות לחתונהמי מכם שנישאו ודאי מכירים את התחושה: השלב שבו מתכננים את ההזמנה הוא השלב שבו ההכנות מקבלות תנופה והחתונה הופכת לעובדה מוגמרת... תכנון ההזמנה לחתונה, ניסוחה, עיצובה וספירת המוזמנים הפוטנציאליים הם ודאי עיסוק מרגש.

על מנת לעצב הזמנה כלבבכם מומלץ לבחור בבית דפוס דיגיטאלי של חברה המאפשרת לכם מעורבות מלאה בכל תהליך הכנת ההזמנה ועיצובה. התהליך, המתבצע ביעילות, במהירות ובשקיפות מלאה, מאפשר לכם לקבל מוצר שיהלום בדיוק מרבי את הציפיות שלכם.

כמו החתונה עצמה, אתם ודאי מייחלים לכך שגם ההזמנה תהיה יחידה ומיוחדת במינה, מקורית, יצירתית, כזאת שתעורר גם בקרב המקבלים אותה ציפייה לקראת החתונה.

אינק פתרונות דפוס מציעה לכם מגוון עשיר של עיצובים באיכות וברזולוציות מצוינות, פותחת בפניכם מניפת אפשרויות עשירה וססגונית, שמתוכה תוכלו לבחור את ההזמנה המתאימה לכם ביותר.

הזמנות לחתונה המתבצעות באמצעות אתר האינטרנט שלנו מאפשרות לקבל הדפסות אופסט והדפסות דיגיטאליות צבעוניות ברמה הגבוהה ביותר.

משך התהליך מיצירת הקשר הראשוני עד לקבלת המוצר המוגמר הוא קצר. המקצועיות של החברה, תודעת שירות לקוחות מפותחת, ניסיון עשיר והידיעה כי אתם מצפים לקבל  בדיוק את ההזמנה שהזמנתם מחייבות אותנו לריכוז מאמץ ולהגברתו על מנת לספק לכם את מבוקשכם ללא פשרות.

אנו זמינים כדי לעזור ללקוחותינו בתהליך העיצוב דרך האתר או במידה והם מעוניינים לעצב לעצמם הזמנה לחתונה. לאלו שאינם רוצים לעסוק בעיצוב, אנו גם מציעים שירות עיצוב אישי. מכונות הדפוס המשוכללות של החברה אף הן - ואולי בעיקר הן - מהוות ערובה לקבלת מוצר איכותי ביותר.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק ללקוחותינו חווית רכישה נעימה ומוצרים איכותיים שיוכלו להתגאות בהם. האתר שלנו מלא במדריכים שיעזרו לכם, לקוחותינו, לקבל החלטות נכונות עבורכם. החל מטיפים לעיצוב והסברים לבחירה נכונה של החומרים. אנו אף ממליצים לכל לקוחותינו להעזר בשירות הזמנת דוגמאת ההדפסה – כך תוכלו לדעת בדיוק מה תקבלו לפני שנדפיס את הכמות כולה.

נ.ב. ייתכן כי עוד לפני החתונה (שהלוואי ולא יפסיקו לדבר עליה...) לא יפסיקו לדבר על ההזמנה לחתונה

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים