מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

איך מתכוננים לאירוע קד''מ?

אילו אביזרים ומוצרי דפוס נצטרך וכיצד עלינו להיערך לאירוע קידום מכירות גדול? כמה דברים שחשוב לזכור.

אירועי קידום מכירות מציעים דרך מעולה להגדיל את המודעות למותג, לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים וליצור שיתופי פעולה עסקיים. אולם, כדי להשיג את כל המטרות והיעדים של אירוע קידום מכירות עליכם להיות מוכנים באמצעות אביזרי עזר ומוצרי דפוס שונים. הטיפים הבאים יעזור לכם להתכונן לאירוע הקד"מ הבא שלכם, להיערך עם כל מוצרי הקד"מ הנכונים ולהבטיח שהאירוע יהיה כמה שיותר מוצלח.

רגע לפני שיוצאים לדרך, עוצרים להגדיר

לפני שאתם מתחילים להכין את כל מה שצריך שאלו את עצמכם מה אתם רוצים להשיג, מהם היעדים שלכם, ולא פחות חשוב – מה התקציב שעומד לרשותכם. כאשר אתם נערכים לאירוע קידום מכירות גדול, כדאי גם להפיק לקחים מאירועי עבר, לבדוק מה הלך לכם טוב ומה פחות וכיצד תוכלו להתייעל כדי להשיג את היעדים שלכם בצורה טובה יותר. כמו כן, הגדירו איך תראה העמדה שלכם, האם יהיה לכם דוכן, במה גדולה, ובכלל איך יראה החלל ואילו אביזרים תצטרכו כדי לבלוט.

אחרי שקצת אספתם את המחשבות שלכם והצלחתם להתמקד, זה הזמן להתחיל להיערך בהתאם.

מוצרי קד"מ מכירות

האנשים שמגיעים אל הדוכן באירוע או אל אירוע שכל כולו מוקדש לעסק שלכם, צריכים לצאת בהרגשה שקיבלו משהו, בין אם ידע מקצועי ובין אם אילו מוצרי קידום ממותגים שילכו איתם הביתה. מוצרי קידום מכירות הם מזכרת מהאירוע, ויבטיחו שהמשתתפים יזכרו את אירוע הקידום שלכם גם לאחר שמסתיים.

בחרו במתנות מעוצבות, פונקציונליות או ייחודיות שיגדילו את הנראות של המותג, ויבטיחו שכולם ישימו לב אליכם.

אתם יכולים להכין תיק ממותג או שקית מתנה מעוצבת עם מלא הפתעות קטנות כמו למשל עטים, לוחות שנה, מחברות ואתם יכולים לחלק מתנות קטנות בנפרד. לא משנה איזו מתנה תחלקו, הוסיפו נגיעה אישית באמצעות מכתב תודה קטן.

וודאו שהמשתתפים יכירו את כל הדרכים ליצור אתכם קשר

לא פעם משתתפים באירוע קידום מכירות מעט מוצפים מכל המידע סביבם, ואז הם חוזרים הביתה, המידע נקלט והם מחליטים לרכוש את השירותים או המוצרים שלכם. כדי להקל עליהם, חשוב שיהיו להם את דרכי ההתקשרות עמכם בהישג יד, לכן עליכם להדפיס גם כרטיסי ביקור ולחלק למשתתפים, בין אם בתוך שקית המתנה שתחלקו להם, ובין אם בנפרד.

זה הזמן שלכם לבלוט, כך שאינכם חייבים להדפיס כרטיס ביקור שגרתי וסטנדרטי, תוכלו ליצור לעצמכם משהו מיוחד! מה שנפלא בדפוס דיגיטלי הוא שתוכלו להכין מהדורה מיוחדת של כרטיסי ביקור במיוחד עבור האירוע שלכם עם הבלטה, הטבעה, שיקוע או גימור מיוחד ולהרשים את המשתתפים עם כרטיס ביקור מרשים ומעוצב.

מוצרי הכוונה, שיווק והצגת מוצרים

בין אם יש לכם דוכן באירוע קידום ובין אם כל האירוע מוקדש לעסק שלכם, להשקת מוצר חדש או להיכרות עם המומחיות שלכם, ישנם מוצרי דפוס שיכולים לגרום לכם ולמוצרים שלכם להתבלט במידה רבה.

כאן נכנסים לתמונה מוצרים כמו רולאפים, שהם שלטים ניידים שנפתחים ונסגרים בקלות ואפשר להשתמש בהם שוב ושוב, או שלטי הכוונה, תמונות של המוצרים על קנבסים והרשימה עוד ארוכה.

כמובן שתוכלו גם להדפיס חומר שיווקי אשר מרחיב על העסק והמוצרים ולסדר אותו בתוך ברושור מעוצב ולעצב לעצמכם הזמנה יפה שתמשוך את המשתתפים ותיתן להם טעימה קטנה ממה שמצפה להם באירוע!

ומה שהכי נפלא, שאת כל אלו ועוד תוכלו לעצב ולהדפיס אונליין, תחת קורת גג אחת מבלי להתרוצץ ובזמן הנוח לכם ביותר!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים