מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אפשרויות השילוח והאיסוף שלנו

אפשרויות השילוחאנו באינק מאפשרים ללקוחותינו לבחור מבין ארבע אפשרויות איסוף/ משלוח.
 
1. איסוף עצמי – לקוחות הנמצאים בקרבת המשרד שלנו יכולים לבחור לאסוף את המוצרים ממשרדנו. לקוחות הבוחרים באפשרות זו יקבלו הודעה בדוא"ל על כך שהמוצרים שלהם מוכנים לאיסוף.
 
2. משלוח בדואר רשום – לקוחות המזמינים מוצרים ששוקלים עד 2 ק"ג יכולים לבחור באפשרות המשלוח בדואר רשום. כאשר המוצרים מוכנים, אנו אורזים ושולחים אותם בדואר. קוד המעקב נשלח אל הלקוחות בדוא"ל כדי לאפשר מעקב אחר התקדמות המשלוח. המשלוחים נשלחים באמצעות דואר ישראל וזמן האספקה נע בדרך כלל בין 2 ל- 5 ימי עסקים. החבילות מועברות לסניף הדואר הקרוב לבית הלקוח והודעה על הצורך לאסוף את החבילה נשלחת לבית הלקוח. חשוב לציין כי אין באפשרותנו להבטיח את מועדי האספקה בדואר ישראל. שירות הלקוחות שלנו יכול לעזור באיתור משלוחים בלבד, אך אין באפשרותנו להשפיע על מדיניות המשלוחים של דואר ישראל.
 
3. משלוח עד 3 ימי עסקים – סוג משלוח זה מתאים ללקוחות המעוניינים בשירותי שליח ובאספקה זריזה יותר מדואר ישראל. למרבית האזורים בארץ המשלוח יסופק עד בית הלקוח. ישנם אזורים בהם המשלוחים יסופקו לסניף הדואר המרכזי והודעה תשלח אל בית הלקוחות כדי שידעו להגיע לאסוף את החומר. חשוב לציין כי מכיוון שאנו עושים שימוש בחברות שילוח חיצוניות, אין באפשרותנו להבטיח את מועדי האספקה הסופיים – ייתכנו עיכובים.
 
4. משלוח אקספרס 24 שעות – אפשרות שילוח זו מתבססת, עפ"י רוב, על משלוחי אקספרס של דואר ישראל. למרבית האזורים בארץ, זוהי אפשרות השילוח המהירה ביותר. לישובים בגוש דן, אנו עושים שימוש בחברות שילוח פרטיות. חבילות הנשלחות מחוץ לגוש דן נשלחות באמצעות דואר אקספרס של דואר ישראל. זמני האספקה הם כ-24 שעות ממועד המשלוח. 48 שעות באזורים מרוחקים. חשוב לציין כי מכיוון שאנו עושים שימוש בחברות שילוח חיצוניות, אין באפשרותנו להבטיח את מועדי האספקה הסופיים – ייתכנו עיכובים.
 
להלן קישור לרשימת יישובים בהם ניתן למסור משלוחים עד הבית או המשרד. בכל יישוב אחר, החבילות יימסרו ליחידת הדואר הקרובה והודעה על הצורך לאסוף אותה תשלח לבית הנמען.
כיצד מזמינים מוצרים
מעקב הזמנות
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים