מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

קבלות עוסק פטור 4 בדף

עיצוב והדפסת פנקסי קבלות עוסק פטור ארבע בדף
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
כמות הדפסה שחור לבן צד אחד זמן ייצור
2130 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
4170 ₪
(42.5 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
6210 ₪
(35 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
10280 ₪
(28 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
20500 ₪
(25 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
30700 ₪
(23.33 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

פנקסי רבעיות- קבלות עוסק פטור

פנקס רביעיות זהו פנקס שנבנה במיוחד עבור לקוחות שזקוקים למקום כתיבה עבור המלל בכמות בינונית. גודל נטו עבור הקבלה עוסק פטור בתוך דף A4 הוא 9.7X14.8. פנקס קבלות עוסק פטור רביעיות ניתן להדפיס בשחור לבן. אינק מאפשרת לך לעצב בעצמך את הקבלות. ישנם תבניות מוכנות מראש, יש לבחור אחת מהן ולהתחיל לעצב.
 
יש להזין את פרטי העסק, כתובת לשליחת הקבלות עוסק פטור, פרטי התקשרות: אימייל, טלפון, נייד וכו'. בנוסף, אפשר לצרף לוגו או תמונה. במידה ויש לכם עיצוב מוכן, מה שנותר לעשות הוא לעלות את העיצוב לאתר ולבצע את ההזמנה. כמו כן, יש צורך לבחור את כמות הסטים שהיו בפנקס 25/50 סטים. מקור + העתק / 2 העתקים / 3 העתקים - בהתאמה מראש עם נציג שירות.
 
חשוב מאוד לתת מיספור נכון של הקבלות עוסק פטור על מנת שלא יווצר כפל של קבלות. אם לדוגמא, יש לכם פנקסי קבלות עוסק פטור קיימות יש להמשיך את מיספור הקבלות מהמספר האחרון שהופסקה בו הקבלה האחרונה. במידה וזה פנקס קבלות עוסק פטור ראשון יש להתחיל מ-001. ניתן ךקבך את ההזמנה שלכם לפי סוגי המשלוחים שמציע האתר: דואר רשום, שליח עד 3 ימים, שליח אקספרס או איסוף עצמי.
 
לאחר ההזמנה הפנקסים יהיו מוכנים לאחר 2 ימי עבודה. המחירים שהאתר מציע כוללים מע"מ. התשלום מתבצע דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי. אחד מיתרונותיו של האתר הוא האפשרות להשתמש בעיצוב האחרון שעיצבתם על מנת למנוע שוב את תהליך העיצוב מראש. הכל נשמר בחשבון שלכם. כל מה שצריך לשנות לאחר בחירת העיצוב זה את מיספור הפנקס כדי להמשיך את הרצף הקיים ולבחור את כמות הסטים והעותקים.