מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

קבלות עוסק פטור שישיות

עיצוב והדפסת פנקסי קבלות עוסק פטור שישיות 25 או 50 סטים בפנקס.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
כמות הדפסה שחור לבן צד אחד זמן ייצור
2130 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
4170 ₪
(42.5 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
6210 ₪
(35 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
10280 ₪
(28 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
20500 ₪
(25 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
30700 ₪
(23.33 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

פנקסי קבלות עוסק פטור- שישיות

פנקסי שישיות זהו פנקס שגודלו כמו דף A4, ובתוכו נכנסות 6 חשבונית בגודל נטו של 9.3X9.3. חשבוניות אלו מיועדות בעיקר ללקוחות שמלל החשבונית הוא מועט. פנקס קבלות עוסק פטור זה, הינו יעיל וחסכוני בגלל כמות החשבוניות שנמצאות בדף אחד.
 
את פנקס הקבלות עוסק פטור שישיות ניתן להדפיס בשחור לבן. ניתן למצוא באתר עיצובים מוכנים מראש עבור פנקסים אלו. לאחר בחירת העיצוב מוכן מה שנותר הוא להכניס את פרטי העסק, כתובת, פרטי התקשרות וכמובן ישנה אפשרות לצרף לוגו ו/או תמונה.
 
במידה, ויש לכם קובץ מוכן ניתן לעלות אותו לאתר ולבצע את ההזמנה. לאחר ביצוע ההזמנה ניתן יהיה לעשות הגהה למוצר שנבחר. כמו כן, השלב הבא הוא בחירת כמות הדפים בפנקסי שישיות, כמות של 25 או 50 סטים. לאחר מכן, יש לציין את מיספור הפנקס.
 
זהו פנקס ראשון שלכם? יש להתחיל את מיספור הפנקס מ-001. במידה ולא, יש להמשיך לפי רצף של המיספור שהופסק בפנקסים קודמים על מנת שלא יווצר כפל של הדפסת קבלות עוסק פטור. לאחר ביצוע ההזמנה ולפני התשלום, יש לבחור את סוג המשלוח. משלוח בדואר רשום, שליח עד 3 ימים, שליח אקספרס או איסוף עצמי.
 
זמן העבודה עבור הדפסת פנקסי עוסק פטור שישיות הינו כ- 2 ימי עסקים. התשלום מתבצע דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי. המחירים המוצעים באתר כוללים מע"מ. כמות הפנקסים שהזמנתם נגמרה? ניתן אהיה להזמין מהחשבון שלכם באתר שוב, תחת סעיף של עיצובים מוכנים עם העיצוב שעיצבתם בהזמנה הקודמת, יש רק לבחור כמות ולשנות את המיספור.