מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מיתוג ושיווק בעזרת מגנטים

שיווק בעזרת מגנטיםהדפסת מגנטים מאפשרת לכם למנף את העסק שלכם באמצעות מוצרים שונים ובהם: גלויה, כרטיס ביקור, פלייר, חזון העסק ועוד. הדפסת מגנטים היא תהליך מהיר ופשוט שיכול להיעשות בתוך זמן קצר. המגנט עמיד וקשיח יותר מאשר כרטיס ביקור רגיל.
מערכת דפוס דיגיטאלי מתקדם מאפשרת לכם לבחור תבניות עיצוב מוכנות או לעצב את המגנט לפי ראות עיניכם. ניתן ליצור מגנט, אשר ייתן ביטוי חזותי לרוח העסק ולתפיסתו, לאופן שבו בעליו רוצים להיתפס בתודעת קהל הלקוחות הפוטנציאלי. אשר על כן המגנט הוא בעל כוח משיכה מגנטי...
מיתוג ושיווק באמצעות הדפסת מגנטים הוא בחירה מושכלת באפיק שיווקי אפקטיבי. האפשרות הטכנית להצמיד את המגנט ללוח או למקרר מאפשרת לשמור את פרטיו החשובים בהישג יד ובטווח עין. בעוד כרטיס ביקור עשוי להיתחב בעומק הארנק או להיות מונח ובעצם "להיקבר" במקום שעליו נערם ותופח הר של נייר- המגנט תמיד בולט לעין.
מגנט הוא כרטיס ביקור שמכיל את כל הפרטים הרלוונטיים שלכם. שמירת התבנית שלו מאפשרת הזמנה חוזרת ונשנית של מספר מגנטים רצוי. כמו כן ניתן לשנות את תבנית העיצוב, להוסיף עליה או לגרוע ממנה פרטים מסוימים, לעדכן את מספר הטלפון ועוד.

המגנט הוא פלטפורמה שיווקית אפקטיבית

מגנט יוצר זהות לעסק. הוא מבדל וממתג אותו. הוא מקבע אותו בתודעת הציבור כמי שיש לו אופי, וחזות ויזואלית מאפיינת. עם הזמן המגנט מסייע לנו לזכור את הלוגו של העסק ואת הסלוגן שלו, במידה שאף הוא מופיע על המגנט. אנחנו זוכרים את הצורה, את הצבע או הצבעים, את האופן שבו משולב הטקסט בגרפיקה, בעיצוב.
מגנט משדר תוכן ומהות אבל הוא מקרין אווירה וטעם. כרטיס ביקור מגנטי הוא אפקטיבי במיוחד הואיל והוא קשיח ומוצק יותר מאשר כרטיס ביקור רגיל. הוא אינו מתקמט ואינו מתרפט. באופן טבעי, כאשר אנחנו מקבלים כרטיס מגנטי אנחנו שומרים אותו ועליו היטב.
כבית דפוס דיגיטלי, אינק פתרונות דפוס מציעה אפשרות ליצור מוצרי דפוס רבים ומגוונים, אשר עשויים לתרום תרומה חשובה למיתוגו של העסק. ניתן לטבוע את סמל העסק על מוצרים רבים.  כאשר אתם, כבעלי עסק, נפגשים עם ספקים, עם לקוחות, עם שותפים, עם משקיעים פוטנציאליים ועם כל מי שיש לכם עניין או רצון ליידע אותו על אודותיכם- ודאי חשוב לכם להשאיר אצלו את הפרטים שלכם. כרטיס מגנטי בולט, צבעוני, שבו ניכר באופן ברור ומרשים  מי אתם ומה העסק שלכם, יהיה כל העת לנגד עיני האנשים שחשוב לכם לשמור עמם על קשר עסקי ואנושי.
ההוצאה הכרוכה ביצירת מגנטים למיתוג העסק ולשיווקו היא הוצאה נמוכה ביחס לתועלת הוודאית הצפויה מחלוקתם. מי מכם שינצלו כל מפגש אקראי בכל מקום שייקלעו עליו כאל הזדמנות להתוודע אל אנשים נוספים, מתוך כוונה להניע אותם לרכוש את המוצר או את השירות שלכם ובכך להיהפך ללקוחותיכם, יוכלו לעשות זאת באופן פשוט וטבעי על ידי חלוקת מגנט של העסק. בהצלחה!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים