מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

טיפים לעיצוב הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועיםהזמנה לאירוע היא אקורד הפתיחה החגיגי שלו. יש רבים המשקיעים מחשבה בעיצוב מקורי שלה. כיום, בעידן הדפוס הדיגיטאלי, קל יותר לעצב הזמנה מושקעת לכל סוג של אירוע באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת, המאפשרת הפקת הזמנה בהדפסה איכותית ברזולוציית צבע עשירה.
להלן טיפים אחדים העשויים לסייע לכם בהפקת הזמנה לאירוע ובעיצובה:

בחרו את המידה המתאימה. אם, לדוגמה, האולם או הגן שבו אמור להתקיים האירוע מספק לכם מעטפת הנושאות את הלוגו של המקום, ברור שיש להתאים את גודל ההזמנה לגודלה המעטפה.

  1. הדגישו בהבלטה את שם או את שמות חתן השמחה ו/או כלתה. ניתן להבליט על ידי בחירת סוג אות שונה בגודל שונה.
  2. הימנעו מהזמנה שיש בה יותר משני סוגי פונטים. הריבוי עלול לפגוע בטקסט ובטקסטורה וליצור חזות עמומה העלולה להטעות את המוזמנים.
  3. בשל חשיבותם המכרעת של הפרטים הטכניים- מיקום האירוע ומועדו המדויק- מומלץ למקם פרטים אלה במרכז ההזמנה ובאות מודגשת.
  4. אם חשוב לכם להוסיף בס"ד בראש ההזמנה- רצוי ומומלץ לבחור לביטוי זה אותיות קטנות, מאחר שעל פי רוב טקסט זה אינו מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב וחבל שהוא יעיב עליו.
  5. חשוב להוסיף טלפון או אי-מייל לאישור השתתפות המוזמנים באירוע. אישור השתתפות יאפשר לכם להיערך טוב יותר לקראתו בכלל ולתכנן בקפידה את מספר המקומות באירוע.
  6. בחרו סוג נייר על פי התקציב העומד לרשותכם (מקובל לבחור בנייר כרומו מט במשקל 300 גרם להזמנות לאירועים. אף שזה נייר פשוט עוביו מאפשר הדפסה איכותית וחלקה). אם חשוב  לכם לייפות ולהדר את ההזמנה לאירוע מושקע ויוקרתי במיוחד, תוכלו לבחור סוגי נייר יקרים ויוקרתיים יותר, לדוגמה: נייר עם טקסטורה, נייר מלוטש, נייר פנינה ועוד.
  7. כדי להקל על תהליך הרכישה באתר אינק, תוכלו למצוא פירוט הנוגע לרוב תהליכי הייצור וסוגי הנייר.במידה ותבחרו להעלות קובץ שלכם, חשוב שתקפידו לעבוד לפי הוראות הסגירה המצויינים באתר.
  8. יש לערוך הגהה קפדנית של כל תג וכל אות. לוודא כי יש הלימה בין התאריך הלועזי ובין התאריך העברי; בצעו את הרכישה רק לאחר שאתם משוכנעים כי אין כל דופי בהזמנה וכי היא מוכנה לרדת לדפוס.
  9. הזמינו מספר רב יותר של הזמנות מכמות האורחים המוזמנים לאירוע. בדרך כלל תמיד נזכרים "ברגע האחרון" - במירכאות או בלעדיהן – באנשים ששכחנו להזמינם. טוב שיהיו בידיכם כמה עשרות הזמנות נוספות.

הזמנה מושקעת ומרשימה יוצרת יחס רגשי מיידי של נמעניה כלפיכם. סביר להניח כי ההזמנה תיתלה בבית מקבליה במקום בולט והם יהיו חשופים עליה ימים או שבועות אחדים. ככל שהיא תהיה בולטת, מרשימה, ייחודית - כך גובר הסיכוי שמדי יום היא תזכיר את דבר קיומו של האירוע, את מיקומו ואת מועדו.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים