מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

כשבגרוש היה חור – על מכונות דפוס ומוצרי פרסום

מהפכת הדפוסכאשר הרכיב יוהאן גוטנברג את גלופות המתכת הראשונות על גבי מכונת הדפוס החדשה שלו, לפני כחמש מאות שנה, לא היה לו שמץ של מושג כיצד ההמצאה הפשוטה שלו העשויה ברזל ועץ, תהפוך ותשנה את פניה של האנושות בכלל ואת פניו של העולם המערבי בפרט. מאז הודפס העותק הראשון של התנ"ך בבית הדפוס שלו, הודפסו בעולם מיליוני כותרים ועבודות, אשר הפכו את הקריאה לאחד הנכסים החשובים להתפתחות הידע האנושי והקדמה המדעית. עולם הדפוס של המאה ה-21 רחוק שנות אור ממכונת הדפוס הראשונה, וכיום רוב החומר המודפס בעולם המערבי מבוצע במכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות, והפיתוחים המהירים של העשורים האחרונים הפכה את כל חומרי הגלם הנמצאים בטבע, לנייר המודרני. למעשה כיום ניתן להדפיס על כל חומר גלם, ועל כל מוצר, החל בזכוכית, וכלה בעץ, אלומיניום, ברזל וכמובן נייר. הדפוס הדיגיטלי החדש מאפשר לחברות ולארגונים להדפיס שפע של חומרים כתובים ולהשתמש בדפוס לייצור של מוצרי פרסום רבים המהווים חלק מאסטרטגיית השיווק של העסק.

לא שרתי לך ארצי, ולא פארתי שמך – כי לא היה לי בית דפוס קרוב:

אחת החוויות המרגשות שהעניקה לנו רשת האינטרנט בעשור האחרון, היא האפשרות להפוך ליוצרים, למעצבים, לכותבים, למפרסמים ולמשוררים, ללא הצורך בהפקת דפוס יקרה ומסובכת. בישראל של 2013, יכול כל אדם מחדר העבודה הביתי שלו, לשלוח לדפוס כמעט כל חומר כתוב שברצונו לפרסם בין אם הוא ירצה הדפסה על שקיות, חולצות או כרטיסי ביקור. בין אם מדובר בקובץ שירים שנכתבו למגירה, עבודה אקדמית, חולצה המוקדשת לאהובה יקרה , או סתם מוצרי דפוס שבעבר הצריכו הגעה פיזית לבית הדפוס הקרוב. אם בעבר כדי להזמין אורחים לאירוע משפחתי, נדרשו בני הזוג להגיע לבית הדפוס, לבחור מבין אופציות עיצוב, לשלם מקדמה, ולהמתין מספר ימים או שבועות ואז לגשת ולקבל את ההזמנות, הרי שכיום כל זה מתבצע מהבית, ישירות דרך האינטרנט, במהירות, באיכות וביעילות העולות עשרות מונים על השיטות הישנות.

דפוס דיגיטלי – כל הפתרונות לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים בלחיצת כפתור:

אולם לא רק בהזמנות לאירועים ובמוצרי דפוס קונבנציונאליים שינה הדפוס הדיגיטלי את הרגלי העבודה. גם בתחום מוצרי הפרסום והפנאי הפך הדפוס הדיגיטלי לשחקן ראשי, וכיום ניתן להזמין מוצרים ופריטי לבוש המודפסים בהתאם לעיצוב הייחודי או הפרסומי אותו ביצענו בנחת ובשלווה בחדר הפרטי שלנו, כשכל תעבורת המידע מתרחשת על גבי רשת האינטרנט וחוסכת לנו עלויות ניכרות וזמן רב. אחת הדוגמאות הבולטות לשינוי שהביא עמו הדפוס הדיגיטלי, היא האלבומים הדיגיטליים, אותם יכול כל אחד לעצב כאוות נפשו, לשלוח לדפוס, ולקבל את האלבום המעוצב המכיל את כל התמונות שנבחרו, עד הבית באמצעות הדואר, או באמצעות שליח. גננות יכולות להזמין מוצרים מודפסים ייחודיים לילדי הגן כמו חנוכיות המעוטרות בתמונות ילדי הגן, לוחות שנה מעוצבים ועוד, והכל בלחיצת כפתור פשוטה. מוצרים בסיסיים כמו כרטיסי ביקור, שבעבר דרשו שיתוף של מעצב מקצועי ובית דפוס, שלא לדבר על אינסוף התרוצצויות רק כדי לקבל את המוצר, מבוצעים כיום בפשטות, כאשר ניתן לשבת מול המסך ולבחור את כל נתוני הכרטיס הרצויים, כמו גודל, סוג נייר, צורת הדפסה, ולאחר מכן לעצב בעצמכם את את הכרטיס כפי שאתם מעוניינים, ובסיומו של התהליך פשוט לשלם, ללחוץ ולאשר את ההזמנה ותוך מספר ימים, חבילת כרטיסי הביקור החדשים שלכם תגיע אליכם הביתה.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים