מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

קבלות ארבע בדף

עיצוב והדפסת פנקסי קבלות רביעיות 25 או 50 סטים בפנקס.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה

כמות הדפסה שחור לבן צד אחד זמן ייצור
2130 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
4170 ₪
(42.5 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
6210 ₪
(35 ₪ ליח')
כ-2 ימי עסקים
10280 ₪
(28 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
20500 ₪
(25 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
30700 ₪
(23.33 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

פנקסי קבלות ארבע בדף

זקוקים לפנקסי קבלות לעסק? אנו מעמידים לרשותכם כמה אפשרויות ביניהן גם פנקסי קבלות שישיות. זאת לצד שירות איכותי, הדפסה ברמה גבוהה ומחירים משתלמים במיוחד!

כאשר רוכשים פנקסי קבלות יש לקחת בחשבון סוגיות רבות ומגוונות כמו למשל סוג העוסק, אופיו של העסק, היקף פעילותו וכן כמות הקבלות החודשית אותן העסק נוהג להנפיק. כאשר כמות הקבלות גדולה ועובדים עם לקוחות רבים, מומלץ לבחור דווקא בפנקסי קבלות שישיות. באינק רדי פרינט תוכלו לעצב לכם קבלות לעסק בעצמכם או לתת לנו לעשות זאת עבורכם ובכך לחסוך לכם זמן יקר והתעסקות.

אנו כאן עבורכם ולמענכם

אם אינכם יודעים באיזה סוג של קבלות עליכם לבחור והאם דווקא פנקסי קבלות שישיות זו האפשרות האופטימלית לעסק שלכם, הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק לכם ולשאלות שלכם מענה הולם, שכן הניסיון שלנו בתחום לימד אותנו על הצרכים של עסקים מסוגים שונים. לאחר מכן התהליך פשוט, עליכם רק לבחור את האפשרות הנוחה לכם ביותר, להתחיל את תהליך העיצוב והקבלות שעיצבתם ישלחו אליכם עד הבית או העסק בשירות משלוחים מהיר.

בחרו את העיצוב הרצוי מתוך המבחר הקיים, העלו עיצוב מן המוכן או אפשרו לנו לעשות זאת עבורכם, בכל אפשרות שתבחרו אנו נספק לכם את השירות הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר.