מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

רולאפ 200X200 ס''מ

עיצוב והדפסת רולאפ 200X200 ס''מ. זוהי מידה מעט רחבה יותר מאשר הרואלפ הסטנדרטי בשוק.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה
מתקן תצוגה
כמות הדפסה בצבע מלא צד אחד זמן ייצור
11680 ₪
(1680 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
53300 ₪
(660 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

רולאפ 200X200 ס"מ

רולאפ הוא מתקן תצוגה נייד ולו יתרונות רבים, העובדה שהוא נגלל היא אחד היתרונות העיקריים, וזו גם הסיבה שהוא אחד מכלי השיווק הפופולריים עבור עסקים מכל הסוגים.

לרולאפ בגודל 120X200 ס"מ ישנם יתרונות רבים אשר הופכים אותו לכלי שיווקי אידיאלי עבור עסקים קטנים כגדולים: הוא נגלל, מה שאומר שכשהוא אינו בשימוש ניתן לגלול אותו לתוך המתקן ולאחסן, ניתן לעשות בו שימוש רב פעמי, הוא מוכן לשימוש בכל רגע נתון, קל ונוח לנשיאה ולהתקנה, אפשר לפתוח ולסגור אותו בשניות ספורות, ויש גם בונוס – ניתן לעשות שימוש חוזר במתקן ולהחליף רק את הפוסטר.

הגיע הזמן לטפס למעלה

עבור כל מטרה שיווקית: כנס, תערוכה, יום עיון, חדר תצוגה, עמדת קניה ומכירה, קניון, רולאפ בגודל 120X200 סנטימטר הוא פתרון דפוס אופטימלי, בולט ומרשים. הוא כולל גרפיקה איכותית אשר לוכדת את העין, מעבירה את המסר שלכם באופן מהיר ויעיל ומציגה אתכם כעסק מתקדם ולו אמצעי פרסום איכותיים. ואם אתם רוצים שהרולאפ יציג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, אינק רדי פרינט היא הכתובת. לנו כל הידע, הניסיון, השירותיות, המקצועיות והטכנולוגיה בדרך לתוצאות ברמת איכות בלתי מתפשרת.

כלי שיווקי איכותי הוא תמיד טוב לקידום העסק, ואתם יכולים להזמין לעצמכם אחד כבר עכשיו, דרך המחשב. בחרו באפשרות המתאימה לכם והתחילו לעצב!