צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

רולאפ שולחני A3

עיצוב והדפסת רולאפ בגודל נייר A3. מידה נוחה להצגה על שולחן.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה
מתקן תצוגה
כמות הדפסה בצבע מלא צד אחד זמן ייצור
1150 ₪
(150 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
2300 ₪
(150 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
3450 ₪
(150 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
4500 ₪
(125 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
5550 ₪
(110 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

רולאפ שולחני A3

אינק רדי פרינט מעמידה לרשותכם שפע של פתרונות עיצוב מתקדמים ומתוחכמים. רולאפ שולחני A3 הוא אחד מהם, ולו רק בגלל שמדובר במתקן שולחני קטן ולו אימפקט עצום!

לעיתים אין צורך במודעות פרסום ענקיות כדי להעביר את המסר. ישנם מקרים בהם המסר יעבור טוב יותר אם יושם דגש על הפרטים הקטנים. ב Ink Ready Pritnt אנו מאפשרים לכם לרדת עד לרמת הפרט הקטן ביותר בעת עיצוב רולאפ שולחני A3. זאת באמצעות גרפיקה בסטנדרט גבוה, הדפסה איכותית במיוחד וכל ציוד ההדפסה המתקדם והחדיש בתחום אשר עומד לרשותכם.

לא הגודל קובע, אלא האיכות

רולאפ שולחני A3 כפול מגודלו מרולאפ שולחני A4 אך משמש למטרה זהה והיא פרסום ושיווק העסק. יתרונו בכך שהוא נחשב לפתרון דפוס חכם ויעיל במיוחד, ניתן לגלגל אותו לגודל קטן, לשאת אותו בנוחות ממקום למקום כשהוא מוכן לשימוש בכל רגע נתון. אם במשרד, אם בכנס או תערוכה ואם בכל אירוע או עבור כל מטרה, את הרולאפ ניתן לשלוף במהירות ובקלות ופשוט להניח אותו היכן שצריך. עם הגרפיקה הנכונה, תהיו בטוחים שהוא ייצור את האפקט הרצוי.

באתר תוכלו לעצב רולאפ שולחני A3 בעצמכם, להעלות עיצוב מוכן לאתר או להשאיר את עבודת העיצוב למומחים שלנו, נשמח לעמוד לרשותכם בכל בחירה שתבצעו.