מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

איך מכינים אלבום טיולים?

עיצוב אלבום טיוליםרבים מאתנו מאחסנים את תמונות הטיול שלהם על כונן קשיח נייד, ולו רק בגלל שמדובר בעשרות אלפי תמונות. אחת לתקופה אנו מוצפים בזיכרונות, מחברים את הכונן הנייד למחשב, מתחילים לדפדף בין התמונות שצילמנו בערגה ומצטערים על כך שאין לנו אלבום תמונות מוחשי לדפדף בו. יש משהו מאוד מיוחד בלראות את התמונות שלכם ביעדים נבחרים ברחבי העולם מועלות על דפוס. כיום כאשר ישנם אתרים שמאפשרים לכם ליצור אלבום תמונות בהינף יד ולקבל אותו הביתה תוך ימים ספורים, כדאי שתקפצו על ההזדמנות ותיצרו לעצמכם זיכרון מוחשי מהטיול שלכם.

בחירת סגנון עיצוב לאלבום

תהליך עיצוב האלבום מתחיל קודם כל בבחירת עיצוב וסגנון האלבום. באתר ייעודי ובו ממשק מתקדם להכנת אלבומי תמונות ישנו מגוון גדול של אפשרויות בחירה, כמובן שהאפשרות שעליכם לבחור היא אלבום טיולים. מיד יופיעו לכם קטגוריות לבחירה כמו למשל: חופשת קיץ משפחתית, דרום אמריקה, אלבום לבן חלק, טיול לגאורגיה וכיוצא בכך. עליכם לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לסוג האלבום שתרצו לעצב. מלבד העיצוב, יהיה עליכם גם לבחור את סוג הכריכה שתרצו, גודל האלבום ומספר העמודים.

הגדרת נושא מרכזי לאלבום

לאחר שבחרתם את ערכת העיצוב עליכם להבין מה יכלול האלבום ולהגדיר לו נושא. כמובן שלא כל התמונות מכל הטיולים שלכם יוכלו להיכנס לאלבום אחד ועכשיו מגיע השלב ה"קשה" והוא סינון ומיון התמונות שלכם. באפשרותכם ליצור אלבום של אזור מסוים בו ביקרתם, אולי אלבום עבור רגעי השיא של כל הטיול שלכם, התצפיות הכי מהממות שהייתם בהן, אלבום ממקום מיוחד שנגע לליבכם, או כל נושא אחר שעולה לכם לראש. התבוננו בתמונות ונסו להחליט על נושא מרכזי, כך יהיה לכם קל יותר לסמן וי ולבצע מהר יותר את משימת המיון.

איך יוצרים אלבום – השלב הטכני

השלב הטכני של יצירת אלבום תמונות דיגיטלי הוא מאוד פשוט יחסית. האתר מציע ממשק משתמש נוח להפעלה ויישום עם הנחיות ברורות ויכולת למשוך תמונות מהמחשב שלכם ישירות, או לחלופין מהכונן הקשיח הנייד שלכם. ישנם אלבומים שכוללים פורמט מובנה ועליכם רק לשלב בתוכו את התמונות, בעוד שאחרים נותנים לכם יד חופשית ואתם יכולים לשלב ציטוטים מעוררי השראה, לתאר זיכרונות מיוחדים וכיוצא בכך.

כמות הדפים וסידור התמונות

ישנם סדרי גודל שונים לאלבומי תמונות מובנים, כאשר על ידי תשלום נוסף תוכלו להגדיל את מספר העמודים באלבום. העצוב הבסיסי מתחיל עם 24 עמודים ואתם יכולים להוסיף עמודים כרצונכם. כל דף באלבום מחולק לכמה תמונות או לתמונה אחת גדולה ובפניכם עומדת האפשרות לשנות את העיצוב אם תרצו. אלבומים ולהם נושאים מוגדרים משלבים בתוכם אלמנטים גרפיים הקשורים לאותו נושא ובכך הם תורמים לתוצאה הסופית. את תהליך העיצוב תוכלו לשתף עם חברים, באפשרותכם גם לבצע עריכה משותפת ואפילו לראות תצוגה מוקדמת לאישור סופי.

אילו תמונות מתאימות לאלבום?

ישנם סוגים שונים של תמונות ביניהן פנורמיות, אנכיות או אורכיות ולא תמיד אנו נדע אילו אפשרויות ישתלבו טוב יותר. ממשקים מתקדמים מתריעים כאשר התמונה אינה מתאימה או שהרזולוציה שלה לא איכותית מספיק. אם יש לכם ספקות לגבי תהליך שילוב התמונות באלבום, תמיד תוכלו לפנות לצוות האתר טלפונית ולקבל תמיכה מרחוק על מנת לצלוח את התהליך.

דפדוף באלבום תמונות מוחשי זו חוויה שאין שניה לה ודרך מעולה לשמר זיכרונות מטיולים. בכל דף מוצגות החוויות המדהימות שצברתם במהלך הטיול, והתמונות מאפשרות לכם לחיות אותן מחדש אפילו אם לכמה רגעים ספורים.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים