מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

דפוס דיגיטלי של הזמנות, חשבוניות ומוצרי פרסום ומיתוג נוספים

 

דפוס Ink Ready Print מספק שירותי דפוס דיגיטלי איכותיים, במחירים תחרותיים. ההדפסה מתבצעת על המכונות החדישות מסוגן בישראל ובינהן מכונות המיועדות להדפסה בצבע שחור בלבד וכמובן מדפסות המיועדות להדפסה צבעונית.
 
כדפוס המספק שירותי דפוס דיגיטלי, מטרתנו היא לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואדיב, מוצרים איכותיים, מחירים תחרותיים וזמן תגובה מהיר ככל הניתן. יכולתנו לספק שירותי דפוס אופסט במקביל לשירותי דפוס דיגיטלי מאפשרת לנו למצוא את הדרך הכלכלית ביותר להפיק עבודות באיכות מקסימלית ובמחירים זולים במיוחד.
 
שיטת העבודה מולנו היא פשוטה ונועדה להקל על לקוחותינו ככל הניתן. אנו מפעילים אתר אינרטנט מתקדם העושה שימוש בטכנולוגיה ייחדוית המאפשרת עיצוב והזמנת מוצרי דפוס ישירות דרך האתר. מדובר באפשרות נוחה וזולה עבור לקוחות אשר מחפשים פתרונות מהירים וזולים. לקוחות אשר מספקים את קבצי ההדפסה בעצמם יכולים להעלות את הקבצים לאתר ולהזמין בצורה נוחה וזריזה. לקוחות שאין להם זמן או עניין להתעסק בנושאי העיצוב יכולים להיעזר בשירותי העיצוב במחלקת עיצוב גרפי שלנו. בנוסף על שירותי ההדפסה, אנו מפעילים סטודיו מקצועי לעיצוב אשר מספק שירותי מיתוג לעסקים רבים, גדולים וקטנים כאחד. כחברה המודעת לחשיבות המיתוג והעיצוב בכל מוצר, אנו מלווים את לקוחותינו נאמנה ומזדהים עם מטרותיהם.
 
מחלקת הדפוס הדיגטלי שלנו ערוכה לספק שירותי הדפסה למוצרים מגוונים החל מכרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, פליירים ועד מוצרים מורכבים יותר כגון ספרים, חוברות, יומנים ומחברות. בנוסף על שירותי הדפסה למוצרי נייר, אנו ערוכים לספק שירותי הדפסה דיגיטלית למוצרים שונים כגון הדפסה על קנבס, רולאפים, חולצות ועוד.
 
מעבר לכל, חשובה לנו שביעות רצונם של לקוחותינו. לפיכך אנו דואגים לעבור בדקדנות על הקבצים לפני שהם מועברים להדפסה. כל זאת ע"מ להימנע מטעויות אשר מקורן בקבצים. בזמן ההדפסה אנו עוקבים בדקדקנות אחר האיכות, כאשר בשלב אריזת המוצרים, אנו בוחנים את איכות המוצרים ודואגים שהתוצאה תואמת את ציפיות לקוחותינו ואת האיכות בה אנו מתגאים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים