מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה

טיפים נוספים לעיצוב הזמנות לחתונהההזמנות לחתונה שיקבלו המוזמנים שלכם, קובעות במידה משמעותית כמה מהם יחליטו להגיע לאירוע וכיצד ייצרב הזיכרון מהאירוע שלכם עוד שנים קדימה. לכן, עיצוב הזמנה חתונה הוא נושא שחשוב מאוד להשקיע בו זמן ומחשבה יתרה כחלק בלתי נפרד מתהליך ארגון חתונה יעיל ומחושב.

עיצוב הזמנות חתונה – חשיבות העניין

הרושם הראשוני ביותר לגבי האירוע שלכם נקבע מיד עם בוא ההזמנה בדואר. הזמנה לחתונה - אירוע כה חשוב בחייכם צריך להיראות מושכת ומזמינה כמו גם ברורה וקונספטואלית. כל הפקת חתונה, מקטנה עד גדולה, ממפוארת ועד סטנדרטית, חייבת לקחת בחשבון כי לעיצוב ההזמנות חשיבות עליונה שכן היא משפיעה באופן הבא :
השקעה – הזמנה שנראית מושקעת מרמזת לאורחים כי הולכים להשקיע בהם גם באירוע עצמו, מה שנותן להם עוד סיבה להגיע ולחגוג עימכם.
קונספט – הזמנה איכותית שמעוצבת כהלכה, תצליח לשקף בצורה ברורה איזו מן חתונה אתם מתכננים לאורחיכם ואת אופיים הייחודי של בני הזוג. 
הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל –  הזמנה איכותית תדע לשלב בצורה מושלמת בין כל פרטי האירוע והעיצוב עצמו, מבלי שההזמנה תראה עמוסה ומקושקשת מידי.

בסופו של דבר, עיצוב הזמנות החתונה קובע רבות האם המוזמנים יחליטו להופיע או להתחמק. האינטרס שלכם הוא שכל מי שהזמנתם לחתונה יגיע ויחגוג איתכם מכל הלב.

אז כיצד לעצב הזמנה לחתונה?

תהליך עיצוב הזמנות לחתונה היה בעבר נחלתם של מעצבים גרפיים אשר עמלו עם לקוחותיהם במטרה ליצור עיצוב ייחודי ומותאם עבורם. הקידמה הטכנולוגית של ימינו מאפשרת לרבים מלקוחותינו לדלג על הצורך במעצבים גרפיים, להקל על תהליך העיצוב והרכישה של ההזמנות ולהוזיל בצורה מאוד משמעותית את עלות הדפסת ההזמנות. המערכת המתקמת שלנו מאפשרת לגולשי האתר חופש מירבי בעת עיצוב ההזמנות שלהם.

להלן מספר טיפים מועילים לעיצוב הזמנה אישית ומיוחדת, כזאת שתכלול את כל הפרטים, לא תשמיט ולא תהיה עמוסה מדי :
ההזמנה כפוסטר – הקצו שטח הגיוני לכל חלק בהזמנה. כותרת, תמונה או איור, תאריך, מקום ושעה ומשפט מזמין וקולע. חשוב להציב במרכז את שמות המתחתנים ותאריך האירוע. לצד שמות המתחתנים ומעט מתחת רצוי למקם את שמות ההורים.

הזמנה במספר חלקים – ישנן הזמנות חתונה חד ודו צדדיות וישנן כאלה הכוללות מספר חלקים נפרדים. במידה ובחרתם במספר חלקים, הקפידו שחלק אחד יכלול מידע על החתונה (תאריך, מקום, שעה, שמות המתחתנים והוריהם), חלק אחר תמונה או איור והחלק השלישי לבחירתכם (מפת הגעה למשל, סיפור ההיכרות שלכם וכו').

עיצוב אישי – הקפידו כי ההזמנה תשקף את מי שאתם אך יחד עם זאת תזמין את האורחים להגיע. זוגות רבים נוהגים להשתמש באיורים מצחיקים, תמונות של המתחתנים בהיותם קטנים, תמונות עדכניות, תמונות נופים ועוד. מאידך, אם תשבצו תמונות של מסיבות פרועות, ייתכן כי בני הדור המבוגר יותר ישקלו שלא להגיע וחבל.

השתמשו רבות במילים כמו "אתם מוזמנים", "אנחנו נרגשים להזמינכם", "נשמח אם תבואו" וכו'. מילים אלה משדרות אכפתיות ויחס אישי.

הפקת חתונה היא לא דבר קל, אך תהליך עיצוב והדפסת ההזמנות לחתונה הופך בעזרת המערכת המתקדמת שלנו באתר אינק, לפשוט ונוח.  אין צורך בתקשורת ועלויות מיותרות הקשורות בעבודה עם מעצבים. אפשר להזמין מהבית ללא צורך לצאת ולבזבז זמן יקר. וכמובן שניתן לעשות זאת בכל שעה, גם באצמע הלילה ולחסוך בעלויות ההפקה בצורה משמעותית.
 

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים