מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מתי הכי חשוב שיהיו לנו כרטיסי ביקור?

שימושים לכרטיסי ביקורהטכנולוגיה שינתה את החברה שלנו מקצה לקצה, וכתוצאה מכך גם השתנו הכלים השיווקיים שעומדים לרשותם של עסקים. המיילים החליפו את המכתבים, הטלפונים החכמים החליפו את הטלפונים הקוויים ואפילו פגישות מתקיימות כעת באופן וירטואלי.

לאור כל השינויים, הייתם חושבים שכרטיסי ביקור יהפכו לנחלת העבר, אבל במציאות הם עדיין רלוונטיים מתמיד. ויותר מכך, ישנם מקרים בהם פשוט חובה שיהיו לכם כרטיס ביקור בכיס.

יש לא מעט פעמים שכרטיסי ביקור יהיו מאוד שימושיים

תהיתם אם כדאי להדפיס כרטיסי ביקור? התשובה היא בוודאי! אחרי הכל ניתן להדפיס כרטיס ביקור במחיר משתלם והרווח כולו שלכם: כשיש לכם כרטיס ביקור בהישג יד תמיד, תוכלו רק להרוויח מכך.

מעבר לכך, יש לא מעט פעמים שבהם כרטיסי ביקור הופכים לשימושיים במיוחד:

  • כאשר אתם מחפשים עבודה חדשה או פתוחים להזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה
  • כאשר אתם מנהלים עסק עצמאי ומחפשים לקוחות חדשים
  • כאשר ברצונכם להרחיב את הרשת ולבנות מותג

בנוסף ישנם אירועים שבהם כרטיס ביקור הוא פשוט MUST, כמו למשל בכנסים, תערוכות, אירועי נטוורקינג או בכל אירוע שיווקי בו כדאי לחלק כרטיס ביקור עם כל הפרטים שלכם.

תמיד חשוב שיהיה לכם כרטיס ביקור בהישג יד

כרטיסי ביקור עוזרים לוודא שתמיד תהיה דרך ליצור אתכם קשר. כאשר אתם מנהלים עסק עצמאי ועובדים כבעלי מקצוע פרילנסרים, תמיד כדאי שיהיה לכם כרטיס ביקור לחלק ללקוחות. החיים לא חפים מתקלות וכאשר ללקוחות יש את כל הפרטים שלכם נגישים, הם יוכלו ליצור אתכם קשר בקלות, או להמליץ עליכם לאחרים.

הם מותירים רושם בראיונות ובפגישות עסקיות. מומלץ לחלק כרטיסי ביקור בתום ראיון עבודה או בפגישות אחד על אחד עם אנשים משפיעים בתחומכם. אם אתם מחפשים את עבודת החלומות שלכם או שואפים להתחיל קריירה חדשה נסו לתאם לעצמכם פגישה עם אנשים בתחום המבוקש, ובסיומה, השאירו כרטיס ביקור מעוצב שיותיר רושם.

כרטיסי ביקור הם כלי חשוב למיתוג ולשיווק. למעשה הם בין כלי המיתוג הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם מחוץ לעולם המקוון. מה גם שהם הופכים את האינטראקציות ברשת למשמעותיות יותר. נניח שאתם באירוע נטוורקינג ומסיימים שיחה מרתקת ממש עם אדם נוסף. כאשר יש לכם כרטיסי ביקור תוכלו להגיש להם אחד ברגע הפרידה, ולומר להם בין השורות, שתשמחו לשמור על קשר! 

הם עוזרים לכם לשדר מקצועיות. בין אם זה עתה התראיינתם לעבודה ובין אם סיימתם כנס, תערוכה או פגישת עבודה, הפרטים שלכם יכולים להגיע רחוק. להגיש כרטיס ביקור זו מחווה פשוטה שמותירה אחריה רושם מקצועי ומגדירה אתכם כאנשים חדים שלוקחים את עצמם ואת הקריירה שלהם ברצינות.

הם שומרים עליכם מוכנים לקפוץ על כל הזדמנות. לפעמים דלתות יפתחו בפניכם והזדמנויות יצוצו דווקא כשאינכם מצפים להן. למשל אתם יכולים לפתוח בשיחה מעניינת עם אדם ברכבת ולגלות שיש לו תפקיד בכיר בחברה מובילה. כשיש לכם כרטיסי ביקור בהישג יד, תוכלו להגיש לו אחד לפני שהוא יורד מהרכבת.

הם עוזרים לכם לחזק את המותג. מלבד הנוחות והנגישות של פרטי הקשר שלכם בהישג יד, כרטיסי ביקור ממלאים תפקיד חשוב במאמצי המיתוג שלכם. מהאסתטיקה של הכרטיס ועד המידע הכלול, הכרטיסים שתעצבו יעזרו לכם ליצור תדמית עסקית אחידה ומקצועית.

ומה שהכי נפלא הוא שאינכם צריכים להסתבך. כיום תוכלו לעצב לעצמכם אונליין כרטיסי ביקור ייחודיים ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים