מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

טיפים להכנת חשבוניות ביעילות

טיפים לעיצוב פנקסי חשבוניותכל בעל חברה, עסק ואף עוסקים זעירים ופטורים נדרשים להוציא חשבוניות או קבלות. לשם כך הם זקוקים לשירותי דפוס. אם בעבר היה הכרח לכתת רגליים אל בית הדפוס ולהיחשף למבני תעשיה אשר אינם ערוכים לקבלת קהל, כיום ניתן להזמין את השירות באמצעות בית דפוס אינטרנטי.

באמצעות אתר החברה ניתן לבחור בסוגי עיצובים מגוונים, לכלול את הלוגו שלכם על החשבוניות ולהזין את כל הפרטים הרלוונטיים שאמורים להופיע על החשבונית. ניתן להזמין ולקבל פנקסי חשבונות או חשבוניות בשלושה העתקים - כל אחד מהם בצבע אחר.

מאחר שכל התהליך מתבצע בשקיפות מלאה ותוך שיתוף הלקוח, תוכלו להציע תיקון בכל שלב, להוסיף או לגרוע פרטים וכמובן - לתת את האישור הסופי להדפסה לאחר הגהה יסודית ומוקפדת ווידוא כל הפרטים נכונים ומדויקים.

רבים מלקוחותינו הופכים ללקוחות חוזרים לאחר שהמינו דרכנו בפעם הראשונה. האוטומציה והפשטות שבה אנו מאפשרים ללקוחותינו להזמין את המוצרים שלהם מאפשרת לנו מצד שני, להציע ללקוחותיה מחיר תחרותי ושירות זריז ואמין.

להזמנת חשבוניות באמצעות אינק פתרונות דפוס יתרונות וערכים מוספיים רבים. ההדפסה היא איכותית ומוקפדת, ובתוך זמן קצר ביותר מרגע הזמנת המוצר תוכלו לקבל אותו שלם ומוגמר.

ניתן להזמין ולקבל חשבוניות בכל כמות נדרשת ובכל עיצוב- עם צבע או בלעדיו. החשבוניות שאתם מנפיקים ללקוחותיכם מהוות פלטפורמה שיווקית חשובה ואפקטיבית למיתוג. לכל עסק חשוב לנצל כל מוצר מודפס אשר חשוף לעיני לקוחותיו. על כן אנו מאפשרים שימוש בלוגו והתאמה אישית לעיצוב הפנקסים.

הערך המוסף של בית הדפוס האינטרנטי של אינק

אנו באינק מציעים ללקוחותינו מגוון שירותי הדפסה ובינהם: ניירת משרדית בכל גודל, לרבות דפי מזכר, מדבקות, מגנטים, הזמנות עבודה, תעודות משלוח, הצעות מחיר ועוד.

מטרתנו היא ליצור תהליך הזמנה פשוט וזריז עבור לקוחותינו אשר מאפשר להם להנות ממוצרים מוקפדים ואיכותיים, בקלות וללא צורך ידע מקצועי.

הזמנת חשבוניות בפרט ומוצרי דפוס בכלל דרך האתר היא הדרך החסכונית והיעילה ביותר לקבל מוצר איכותי משובח בזמן הקצר ביותר, וזאת מאחר שרמת אוטומציה וטכנולוגיה גבוהות מאוד מאפשרות להזמנה שלכם להתבצע ביעילות מרבית ותוך חיסכון ניכר ומשמעותי בעלויות הייצור.

נגישות האתר וזמינותו שאינם תלויי מקום וזמן מאפשרת לכם לבצע הזמנה בזמן המתאים לכם. גם בהעדר קשר טלפוני תוכלו לבדוק בכל עת ולקבל תמונת מצב עדכנית על השלב שבו נמצאת ההזמנה שלכם בתהליך ביצועה.

האתר מציע לכם מגוון עיצובים. לאחר ביצוע ההזמנה באמצעות האתר המערכת שומרת את הפרטים שלכם ומאפשרת לכם לבצע הזמנה חוזרת במהירות וביעילות.

הממשק של האתר מהווה מעין ארכיון הזמנות שלכם. הן שמורות בקבצים שניתן לפתוח אותם בכל עת ולשנות בהם, על פי צורך או רצון, פרטים שונים.

מי שהתנסו בהפקת חשבוניות באמצעות בית הדפוס האינטרנטי נוכחו ביתרונות הרבים הגלומים בו. ההיזקקות הוודאית  שלכם לפנקסי חשבוניות גם בעתיד לא צריכה להטריד או להדאיג אתכם כאשר לרשותכם ולשירותכם זמין בית דפוס אינטרנטי שיבצע עבורכם הפקות דפוס באיכות ללא פשרות וללא תחרות.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים