צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

עזרה מגרפיקאי מקצועי

 
עזרה של גרפיקאי מקצועימערכת העיצוב וההזמנה שלנו באינק היא מהמתקדמות מסוגה בישראל. יחד עם זאת, הגמישות שלה יכולה לבלבל חלק מאיתנו מצד אחד ומצד שני, על אף היתרונות שלה, היא איננה מאפשרת שליטה מוחלטת בתהליך העיצוב. לעיתים קורה שאתם רואים עיצוב שמוצא חן בעיניכם, אבל רוצים לבצע בו שינוי שהמערכת איננה מאפשרת לכם לבצע או שאינכם יודעים כיצד לבצע. שירות העזרה מגרפיקאי מקצועי נועד לעזור בדיוק במצבים האלה. בעלות סמלית בלבד, תוכלו לבקש מגרפיקאי שיבצע עבורכם מספר תיקונים בעיצוב שעיצבתם דרך האתר. כך תוכלו לדעת שהעיצוב נבדק ואושר ע"י גרפיקאי מקצועי.
 
איך זה עובד?
הלקוח מבצע הזמנה דרך האתר כולל עיצוב המוצר על בסיס תבניות הקיימות בו. בשלב הגדרות ההזמנה, תחת תוספות אפשרויות, יש לבחור בתהליך "עזרה מגרפיקאי מקצועי". בשלב בחירת המשלוח, קיים שדה "הערות להזמנה". זה המקום לתאר את מהות התיקון אותו תרצו שהגרפיקאי יבצע. כל שנותר משלב זה הוא להשלים את תהליך הרכישה והגרפיקאי יפנה אליכם בהקדם האפשרי.
 
למה זה עולה כסף?
לצערנו, גם גרפיקאים זקוקים לפרנסה והעיסוק שלהם בתיקון העיצוב גוזל להם זמן. כמו כולנו, גם לגרפיקאים מגיע תגמול על שעות העבודה שלהם. ולא, זה לא משנה מה גודל התיקון המתבקש. גם תהליך שנראה פשוט ייקח יותר זמן מאשר נראה לכם ולכן התשלום הכרחי גם כאשר התיקון פשוט.
 
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים