מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אישור עיצוב לקראת הדפסה

אישור לקראת הדפסהאתר Ink Ready Print מאפשר ללקוחותיו לעצב ולהזמין מוצרי דפוס ישירות דרך האתר. בשונה משיטת ההדפסה הקונבנציונאלית, השיטה אותה Ink Ready Print מציג נקראת Web To Print – הדפסה המתבצעת על בסיס קבצים שעוצבו אונליין, באתר החברה.

על פי שיטת ההדפסה הישנה, אשר היתה נהוגה לפני מהפכת ה-Web To Print, לקוחות היו נדרשים לאשר דוגמאות הדפסה . שיטה זו הקשתה מאוד על עבודת בתי הדפוס ועל הלקוחות להם נגרמה אי נוחות הקשורה בהגעה לבית הדפוס לצורך אישור. שיטה זו האטה וסרבלה את תהליך ההזמנה וכתוצאה מכך גם עלות המוצרים היתה גבוה יותר. כל הצדדים, בית הדפיס ולקוחותיו, נדרשו להשקיע באותה העבודה שעות עבודה רבות יותר.

חשוב לציין כי אישור הדפסה אינו תמיד נחוץ. לעיתים הלקוח בסה"כ רוצה לדעת שכל האלמנטים בעיצוב קיימים, שהם ממוקמים כהלכה ושהכיתוב לדוגמא, קריא ואינו קטן מידי. בכדי לענות על הצורך הזה, באתר Ink Ready Print ניתן להוריד קובץ PDF ברזולוציה נמוכה כחלק מתהליך אישור העיצוב לקראת ההדפסה. מיד לאחר סיום העיצוב, בלחיצה על לחצן "אשר עיצוב" או "שמור", המערכת תעביר את הלקוחות לעמוד אישור העיצוב. לקוחות שעדיין לא נרשמו לאתר, ידרשו להירשם כדי שניתן יהיה לשייך את העיצוב לחשבון שלהם. במידה והלקוח רשום, המערכת תציג את העיצוב לאישור על גבי המסך.

המגרעה שבאישור על גבי המסך היא שמידות האלמנטים (טקסטים ותמונות) עשויה לבלבל. מכיוון שהמוצר אינו מוצג בגודל 100% אחד לאחד, אמנטים מסויימים עשויים להיראות גדולים יותר. לכן אנו מאפשרים הורדת קובץ PDF אחד לאחד.

את הקובץ שנוצר ניתן להדפיס במדפסת ביתית או בעזרת מדפסת משולבת. התוצאה תשקף את מידות המוצר אחד לאחד וכך ניתן לדעת בוודאות שכל האלמנטים קיימים, שהם במיקום הרצוי ושהכיתוב אכן בגודל קריא. חשוב רק לודא שבעת ההדפסה, הגדרות המדפסת הן כאלה שיאפשרו הפדסה בגודל הטבעי של ה-PDF ולא ינסו להתאים את מיצור המוצר לדף המודפס.

למעשה, דוגמאת הדפסה זו אמורה לענות על רוב סימני השאלה. ישנם רק שלושה נושאים שנשארים פתוחים: צבעוניות, סוג נייר וגימורים. כדי לאשר את הצבעוניות, ניתן לפנות אלינו טלפונית ואנו נשלח דוגמאת הדפסה בפועל בכפוף להשלמת ההזמנה דרך האתר ע"י הלקוח. אישור סוג הנייר וסוג הגימור הוא מורכב יותר. אמנם בפועל ניתן להדפיס ושלוח דוגמא בדומה לאישור הצבעוניות, אך מכיון שישנם מספר סוגני ניירות וגימורים, אין אפשרות לשלוח דוגמא מכל אחד. בנוסף, לעיתים עלות ייצור הדוגמא הינה דומה לעלות ייצור המוצר בפועל ולכן איננו נוהגים לשלוח דוגמאות נייר או גימורים בדואר.

על מנת לאשר סופית את הפרטים הללו, רצוי ללקוחותינו יגיע למשרדינו. כך אנו מציגים בפני לקוחותינו את מגוון הניירות והגימורים בכדי שפעם הבאה, יכסך הצורך להגיע אלינו לאישור המוצרים.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים