מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

האם חשבת פעם להכין ספר מתכונים משלך?

טיפים לעיצוב ספר בישולכבר שנים שאומרים לכם שהמתכונים שאתם מאלתרים כלאחר יד מתאימים להופיע במאסטר שף? חיפשתם אחר מתנה מקורית לחג עבור הורים, סבים, דודים, חברים או בני משפחה שפשוט אוהבים לבלות במטבח? יש לנו הצעה בשבילכם: הגיע הזמן לעצב ספר מתכונים. ספר מתכונים הוא פשוט מתנה מושלמת, בין אם לסבתא שמבשלת אוכל טעים כל החיים, בין אם לחבר שהוא אמן במטבח ובין אם עבורכם, שאוהבים לבשל ורוצים להעלות על הכתב את המתכונים המוצלחים שלכם.

מתנה מושלמת לאוהבי הבישול

פעם עוד לפני האינטרנט והבלוגים של האוכל, הבשלנים של הבית היו אוספים גזירי עיתון ושומרים בקופסה במגירת המטבח את כל המתכונים המוצלחים ביותר. כיום אומנם המתכונים האלו אולי צרובים בזיכרון, אך כדי שלא לאבד את כל הידע אפשר ורצוי לרכז את כל המתכונים האהובים בספר אחד. זו מתנה ממש מושקעת לאנשים שאוהבים, יותר מכלי מטבח או זר פרחים. התהליך עלול להיות ארוך ולדרוש מעט זמן ורצוי גם לשלב תמונות של המאכלים עצמם, אבל התוצאה הסופית היא לא פחות ממרשימה ותתקבל באהבה באופן ודאי.

הגיע הזמן לרכז את כל המתכונים שלכם במקום אחד

ספר מתכונים יכול גם לשמש אתכם, אם אתם חובבי בישול מוצהרים. הרבה אנשים מבשלים מהלב או מאינטואיציה ולא תמיד זוכרים מה המרכיבים של התבשיל. אם אלתרתם ויצאה לכם מנה סופר טעימה, רשמו מיד על דף מרכיבים, כמויות, זמן בישול וכל הפרטים הקטנים והחשובים של המתכון. אחר כך תוכלו ליצור לעצמכם ספר מתכונים עם כל מנות הדגל שלכם ולשחזר אותן בעת הצורך. כך תוכלו להבטיח שהמנות המוצלחות באמת ישמרו, יזוהו אתכם ואפילו יוכלו לעבור הלאה לדור ההמשך.

זיכרון לדורות של האוכל האהוב על המשפחה שלכם

לכל משפחה יש מאכלים אהובים, אם זו עוגה מאוד מוצלחת, תבשיל מזין עם טעמים משכרים, מרק שמחמם את הלב, ממרח טעים וכיוצא בכך. אחד הרעיונות היותר מדליקים למזכרת ומתנה משפחתית הוא להעלות את כל המתכונים האהובים על הכתב וליצור ספר מתכונים משפחתי. יחד עם תמונות של בני המשפחה ומספר של עותקים, תוכלו להעניק לכל בית אב מתנה מושלמת לחג וכך לשמור על הסודות הקולינריים המשפחתיים שלכם.

בואו נדבר טכנית – איך עושים את זה?

אלבום דיגיטלי למתכונים הוא רעיון מוצלח עבור מטרות רבות, ועיצובו אינו כל כך מאתגר כמו שאתם אולי עשויים לחשוב. השלב הראשון הוא באמת להחליט על העיצוב. מה יהיה גודל הספר וכמה עמודים רצוי לכלול, אלו הן השאלות הראשונות שיהיה עליכם לשאול. כמו כן רצוי לפני כן לעשות מעט שיעורי בית ולהבין מהו הגודל המומלץ לאלבום מתכונים. אל תשכחו שכל עמוד צריך לכלול את המתכון עצמו, תמונות של התוצאה הסופית ואם אפשר גם תמונות של שלבי ההכנה השונים. ספרים מסוימים אף כוללים סיפורים הקשורים לאוכל. הגודל הסטנדרטי הוא 29.7X21 וכמובן שאם תרצו גודל אחר תוכלו להתייעץ עם צוות האתר. מספר העמודים קשור בכמות המתכונים ואופן הצגתם.

שלבי העיצוב – נקודות למחשבה

שלבי העיצוב הראשונים דורשים מכם לאסוף יחדיו את כל המתכונים שתרצו לשלב בספר, אם אלו שלכם ואם של אחרים. לאחר שבחרתם את הנבחרים קחו בחשבון שיהיה עליכם להקליד את כל המתכונים למחשב, למרות שכיום ישנם עזרים דיגיטליים שיכולים להקל עליכם בנושא. כדי להבין מהו המבנה הרצוי לספר קבלו השראה מספרים שאתם אוהבים או עצבו את ספר המתכונים שלכם על פורמט מובנה. לשם הארגון חלקו את הספר לפרקים בהתאם לסוגי המאמכלים ושלבו כותרות ראשיות וכותרות משנה. כמובן שאל תשכחו להשאיר מקום לתמונות ואם תרצו, תוכלו להוסיף הערות בונות או מצחיקות למעט מגע אישי שלכם.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים