צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

רעיונות יצירתיים לשימור תמונות

שימור תמונותמעטים האנשים שמוצאים את הזמן ללכת לחנות צילום על מנת לפתח תמונות, קל וחומר לשבת ולסנן את כמויות התמונות שברשותם טרם הפיתוח. למרות שמדובר בצרת רבים אין בכך חצי נחמה, מכיוון שבכך שלא מפתחים את התמונות למעשה מסתכנים בלאבד אותן ברגע של תקלה.

תמונות משפחתיות הן הרבה יותר מסתם תמונות ולו רק בגלל שהן מייצגות חיים שלמים של זיכרונות, חוויות ורגעים מיוחדים שיש לנצור. עבור אנשים רבים התמונות המשפחתיות הן הנכסים היקרים ביותר והן יהיו הדבר הראשון שיארזו במידה ויאלצו לעזוב את בתיהם. עם זאת בעידן הדיגיטלי שימור תמונות זו משימה הרבה יותר מורכבת, שכן לכל אחד ואחת קיימות אינספור תמונות על הנייד ובמקרה הטוב, על הענן במחשב.

לשם כך קיים הדפוס הדיגיטלי

בעזרת הדפוס הדיגיטלי אינכם צריכים לבזבז זמן יקר, לסנן את כל אלפי התמונות ששמרתם על הנייד או במחשב או לגשת לחנות הפיתוח הקרובה למקום מגוריכם. שכן שירותים מתקדמים בתחום מאפשרים לכם לעשות הכל דרך המחשב. יתרה מכך בתי הדפוס הדיגיטליים מציעים לכם מעטפת שירותים נרחבת בתחום כך שתוכלו למצוא בנקל אפשרויות מגוונות לשימור התמונות שלכם מלבד הדפסתן כרגיל.

הדפסת קולאז' על קנבס

אחת האפשרויות אשר עומדות לרשותכם לשם שימור תמונות היא הדפסת תמונות על קנבס. הדפסה זו כוללת גם את הגדלת התמונה במגוון פורמטים כאשר ניתן לבחור את הפורמט בצורה פשוטה ויעילה דרך האתר של בית הדפוס. מלבד הגדלה והדפסת תמונה אחת, תוכלו לעצב קולאז' משפחתי מיוחד ולכלול כמה תמונות וכך להפוך את הקנבס לפריט ייחודי ומעוצב. הדפסה זו נחשבת לאיכותית ועמידה בתנאי חוץ לאורך זמן רב. כמו כן היא מאופיינת עם רמת דיוק גבוהה, מציעה אפשרות לציפוי למינציה או חיתוך צורני ועבודה איכותית במחירים נוחים לכל כיס.

יצירת אלבום תמונות

רעיון יצירתי נוסף לשימור תמונות משפחה הוא על ידי עיצוב אלבום תמונות מאפס. בניגוד לאלבומים הישנים אשר פחות עמידים והתמונות בהן נשחקות וצוברות בלאי לאורך השנים, כאן התמונות כבר מודפסות על הדף באיזה עיצוב בו תבחרו. עריכת האלבום נעשית גם היא דרך האתר ישירות מהמחשב שלכם, כאשר התוצר הסופי ניחן ברמת איכות גבוהה וישמש כמזכרת שתלווה אתכם לכל החיים. אם אתם מתלבטים קחו בחשבון שאלבום תמונות מודפס מהווה מתנה נפלאה לכל גיל, הן לילדים והן למבוגרים ומחירו משתלם במיוחד.

הפקת לוח שנה

עוד רעיון נחמש לשימור תמונות המשפחה הוא הפקת לוח שנה בעיצוב אישי. התהליך די פשוט: לרשותכם עומדות כמה אפשרויות מעוצבות כמו למשל לוח שנה עומד, לוח שנה שולחני או לוח שנה שוכב בשלל גדלים ועיצובים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את העיצוב המתאים ולהתחיל. כמו כן אם אין לכם זמן לעצב את לוח השנה בעצמכם, תוכלו להעלות עיצוב מוכן לאתר או לחלופין לפנות אל צוות האתר על מנת שיעצב עבורכם. את לוח השנה אפשר להדפיס בכמה עותקים שתרצו.

בעידן הטכנולוגי עומדות לרשותכם אפשרויות רבות לשימור תמונות מלבד שמירתן על הנייד או הורדתן לענן המחשב. בעזרת רעיונות יצירתיים תוכלו להבטיח שהתמונות ילוו אתכם לאורך זמן וישמשו כמזכרת יפה ומעוצבת ממנה תוכלו ליהנות בכל עת.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים