מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

לאן הולך עולם הדפוס במהפיכה הדיגיטלית?

בעידן שבו הטכנולוגיה הדיגיטלית חולשת על כל פן בחיינו, זה רק טבעי להניח שעולם הדפוס ילך וידעך במקביל. עם זאת, לצד המהפכה הדיגיטלית, הדפוס נשאר מרכיב חשוב שאין לו תחליף.

המהפכה הדיגיטלית השפיעה על אורח החיים שלנו במידה משמעותית וטביעת רגלה ניכרת בכל תחום, כאשר אחת התעשיות שסופגות את עיקר ההשפעה זו תעשיית הדפוס. למרות שאי אפשר לגלול את החותם על תעשייה זו, עדיין אפשר לראות את ההבדל – רובנו מדפיסים פחות. גופים שונים החלו לעשות דיגיטציה של מסמני נייר ולעבור לצורות תקשורת הרבה יותר דיגיטליות, מה שהוביל לכך שכיום תעשיית הדפוס נאלצת להתמודד עם אחד האתגרים הגדולים ביותר שידעה.

מאידך, צצו גם המון הזדמנויות חדשות, אשר מתעלות על האתגרים, מה גם שעדיין, נפח ההדפסה גדול מספיק וסביר להניח שימשיך להיות כזה גם בעתיד.

מעבר לתשתית ענן

כיום ארגונים רבים מצפים שתשתית ה- IT שלהם תהיה בענן, מה שיצר מומנטום בעולם בדפוס ומהפכה אצל ארגונים רבים. ומה המשמעות עבור תעשיית הדפוס? שעסקים אינם צריכים להגיע פיזית אל בית הדפוס המקומי אם הם זקוקים לפתרונות דפוס מרובים או לחלופין, לחומר שיווקי מקצועי. את העיצוב ניתן לבצע אונליין, בנוחות של המשרד ובאופן עצמאי, דרך פלטפורמות דיגיטליות של בית הדפוס, מה שחוסך המון זמן יקר והתעסקות. ואם לא מעוניינים בטרחה, אפשר להיעזר בשירותי העיצוב שבית הדפוס מציע, אולם ברוב המקרים, הפלטפורמה כל כך אינטואיטיבית, כך שניתן ליצור עיצובים מופלאים בקלות.

הדפסה דיגיטלית

המהפכה הדיגיטלית גם הובילה לשינוי של עולם הדפוס עצמו, טכנולוגיות הדפוס הפכו למתקדמות יותר, ניתן להדפיס על סוגים שונים של חומרים, מנייר, דרך פלסטיק ועד בדים. כמו כן, ניתן לשלוח את התמונות ישירות מהמחשב למדפסת מה שמייתר את כל השלבים האחרים בדרך והופך את תהליך ההדפסה ליעיל הרבה יותר.

הדפוס הדיגיטלי מציע את היתרונות הבאים:

  • גמישות – הדפסה דיגיטלית מציעה גמישות מקסימלית, תוכלו להתאים את העיצובים לצרכים שלכם באופן אישי. ניתן לבצע שינויים מבלי לשנות את תהליך הייצור, מה שנחשב לשימושי במקרה שרוצים ליצור מוצרי דפוס מותאמים אישית.
  • מהירות – תהליך ההדפסה הדיגיטלי מהיר הרבה יותר מהשיטה המסורתית, כך שבאפשרותכם לקבל את ההזמנות שלכם בפחות זמן. השלבים שנחסכים מקצרים את זמן הייצור ומאפשרים לעבור ישירות מהמחשב להדפסה.
  • איכות גבוהה – האיכות של הדפסה דיגיטלית טובה הרבה יותר בזכות רזולוציה גבוהה ומידת דיוק רבה. איכות זו משפיעה גם על איכותם ונראותם של חומרי הפרסום, תוך שמאפשרת ליצור הדפסות איכותיות.

מגוון רחב של מוצרי דפוס

עולם הדפוס מציע המון יתרונות, גם לאור המהפכה הדיגיטלית. למעשה, המהפכה הדיגיטלית הפכה את הדפוס ליעיל הרבה יותר. למרות האפשרות לשלוח מיילים או מסמכים אונליין וכך להפחית את כמות הדפים המודפסים, עדיין ישנם לא מעט יישומים של דפוס דיגיטלי. הדפוס הדיגיטלי נמצא בשימוש נרחב בתחום הפרסום והשיווק, הוא משמש לייצור מוצרים כמו עלונים, פוסטרים, שלטים או קטלוגים בהתאמה אישית. ההשפעה של המהפכה הדיגיטלית על עולם הדפוס משפיעה גם על תעשיית האריזה, כך שאתם יכולים ליצור אריזות בעיצובים וגדלים שונים, כל שכן אריזות ממותגות למוצרים שלכם. אפשר להדפיס מדבקות מעוצבות באיכות גבוהה ולהשתמש בהן למיתוג, לעצב מתנות ממותגות לעובדים ולקוחות, ולמעשה אין גבול לאפשרויות המיתוג וההדפסה שעומדות לרשותם של עסקים ואנשים פרטיים.

בשורה התחתונה,

עם המהפכה הדיגיטלית גם טכנולוגיית ההדפסה השתנתה וישנם יישומים חדשים וחדשניים שהופכים את עולם הדפוס לרלוונטי מתמיד. בסופו של דבר, אין באמת תחליף למוצרים ממותגים ולחומרי שיווק מודפסים, ועם ההזדמנויות החדשות של התאמה אישית, רק השמיים הם הגבול.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים