מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

דגשים להזמנת הזמנות לחתונה

דגשים להזמנת הזמנות לחתונהמכיוון שחלק מהשאלות הנשאלות על ידי לקוחותינו חוזרות על עצמן, החלטנו לקבץ מסמך שאלות ותשובות, בו יכולים לקוחותינו להעזר בעת קבלת ההחלטה על הדפסת הזמנות לחתונה.

 

1.      כמה זמן מראש כדאי להזמין הזמנה לחתונה?

בישראל נהוג לשלוח הזמנות לפחות חודש וחצי או חודשיים לפני מועד החתונה. במידה ואתם מתכוונים לשלוח את ההזמנות בדואר, יש להתחשב בזמני המשלוח של הדואר – בדרך כלל בין 2 ל-5 ימי עבודה. גם אם בכוונתכם לחלק לכל המוזמנים את ההזמנות באופן אישי, יש לזכור שלוקח זמן לתאם ולהספיק להפגש עם כולם.

אלו שמזמינים אורחים מחו''ל צריכים להתחשב קצת יותר ולשלוח להם את ההזמנות כמה שיותר מוקדם. רצוי לשלוח אפילו שלושה חודשים לפני הארוע.

2.      כמה הזמנות רצוי להדפיס?

התשובה לכך נעוצה בכמות הזוגות והמשפחות המוזמנות לארוע. כמובן שיש צורך רק בהזמנה אחת לכל משפחה. כלל אצבע הוא להדפיס כשני שליש מכמות המוזמנים לחתונה. חשוב רק לזכור כי תמיד ישנם אורחים אחרונים שנשכחו בזמן החישוב ולכן רצוי להדפיס מעט יותר מהכמות המדוייקת לה זקוקים. הדפסת כמות נוספת תהיה יקרה יותר מהדפסת כמות גדולה יותר מראש ולכן עדיף לקחת זאת בחשבון.

3.      אישור דוגמאת הדפסה

אנו יודעים כי זהו ארוע חשוב במיוחד עבורכם ומתייחסים לכך ברצינו. לכן כללנו אפשרות של הזמנת דוגמאת הדפסה לפני הדפסת הכמות הכוללת של ההזמנות. אם ברצונכם להיות בטוחים שהצבעים יצאו בהדפסה בדיוק כפי שתכננתם, אנו ממליצים שתזמינו דוגמאת הדפסה. מכיוון שהדוגמאות נשלחות בדואר רשום בדר''כ, רצוי להזמין כמה ימים קודם, כיד לא להלחץ ברגע האחרון.

4.      באיזו מידת הזמנה כדאי לבחור?

מכיוון שישנם לא מעט אולמות המציעים ללקוחותיהם מעטפות ומפות הגעה, רצוי לבדוק אם גם האולם בו בחרתם מציע זאת. אם כן, חשוב להתאים בין מידות ההזמנה למידות המעטפות. מעפות 11X23 מתאימות להזמנות בגודל 10X20 ס''מ, מעטפות 13X19 מתאימות להזמנות בגודל 12.5X17.5 ואילו הזמנות בגודל 15X15 או 10X15 הן פחות נפוצות. במידה ואין אולם מסודר או שהאולם אינו מספק מעטפות, תמיד תוכלו להזמין מעטפות דרכנו.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים