מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הבלטת פויל סלקטיבית

הבלטת פויל זהב או כסףכידוע, יש המון גורמים שמשפיעים על איכות המוצר המודפס. החל מהעיצוב, דרך בחירת סוג הנייר וכמובן איכות ההדפסה. אך בנוסף על אלה, ישנן השבחות שאותן ניתן להוסיף למוצר כדי להקנות לו מראה ומגע ייחודיים. רשימת ההשבחות הללו היא ארוכה וכוללת ציפוי למינציה, הבלטות לכה סלקטיבית, חיתוך צורני והטבעות או הבלטות.

אחד הגימורים היפים והמרשימים ביותר הוא הפויל המתכתי. תוספת פויל למוצרי דפוס מאפשרת לצבוע אזורים בגימור מתכתי מבריק בדר"כ בצבעים כסף או זהב. ישנה אפשרות לעשות שימוש בפויל בצבעים אחרים כגון ברונזה, לבן או כל צבע אחר, אבל האפשרות הזו פחות נהוגה.

עד לאחרונה, היתה אפשרות להוסיף גימור פויל רק ע"י יצירת מבלט והטבעת הפויל על גבי המוצרים. הצורך בייצור מבלט ועלות ההכנה, גרמה לתהליך להיות יקר באופן יחסי. כך הפך התהליך למקובל בעיקר במוצרים שהודפסו בכמויות גדולות של עותקים.

כיום, הטכנולוגיה מאפשרת הוספת פויל למוצרים מודפסים בצורה דיגיטלית בשילוב מכונות סקודיקס. התהליך נבנה על הוספת לכה סלקטיבית מובלטת המשמשת כדבק בעזרתו יוצמד הפויל אל המוצר. התוצאה היא מרהיבה והמחיר הפך להיות נגיש בהרבה. כעת ניתן להוסיף פויל כסף או זהב למוצרי דפוס רבים ומגוונים כגון: כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, גלויות, פולדרים וכדומה.

ניתן לעצב הזמנות לחתונה עם פויל או כרטיסי ביקור עם פויל בקישורים המצורפים.

הבלטת פויל זהב או כסף

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים