מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

כיצד מכינים אלבום תמונות דיגיטלי להדפסה?

טיפים לעיצוב אלבום תמונות דיגיטלימאז שצילום התמונות הפך להיות דיגיטלי, רבים האנשים אשר לא מפתחים תמונות כלל. אז נוצר מצב שהמחשב הפרטי או האחסון בענן מלאים בתמונות שלא רואות אור יום ואנו שוכחים שיש אותן. כדי שהתמונות היפות שלכם לא יצברו אבק וירטואלי או ילכו לאיבוד באיזו תיקייה נשכחת על המחשב, מומלץ וכדאי לעצב אלבום תמונות דיגיטלי ולנצור את הרגעים המיוחדים והיפים שלכם.

היתרונות של אלבום דיגיטלי

אם לא עיצבתם אלבום תמונות דיגיטלי אף פעם, היתרונות של אלבומים אלו הם רבים, במיוחד בהשוואה לאלבומים המסורתיים מפעם:

  • גודל – ספרים דיגיטליים הרבה יותר קלילים ודקים לכן הם תופסים שטח אחסון קטן יותר על מדף הספרים.
  • שכפול – אפשר לשכפל אלבומים דיגיטליים בקלות יחסית ואפילו להדפיס כמה וכמה עותקים על מנת לחלק כמתנה.
  • יצירתיות – המגוון הגדול של אפשרויות ההדפסה, הפורמטים, הפונטים, הגדלים והעיצוב כל אלו מאפשרים לכם להיות יצירתיים בעיצוב האלבום שלכם.
  • מחיר – המחיר של עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי לא בשמיים, כך שבהשקעה קטנה תוכלו ליהנות מתוצאה מרשימה וייחודית.
  • עמידות – לעומת אלבום התמונות המסורתי בו התמונות דוהות ומצהיבות עם הזמן התמונות המודפסות באלבום הדיגיטלי שורדות לאורך זמן.

איך עושים זאת?

כיום ישנן פלטפורמות אשר מציעות את האפשרות לעצב אלבום דיגיטלי כרצונכם, לשלם ולבחור אפשרות שילוח כך שהוא יגיע ישירות אליכם. כל שיש לעשות הוא לבחור את סוג האלבום ונושא מרכזי, להעלות את התמונות שלכם מהמחשב ולצאת לדרך. יש אפשרויות בחירה רבות כמו סוג הכריכה, רקעים, הוספת כיתוב או טקסטים, גודל שונה לאלבום ולתמונות, גימור ועוד. כדי ליצור אלבום תמונות דיגיטלי כל שאתם צריכים הוא תמונות מהטיול, מהחופשה או תמונות כלליות של בני המשפחה ופורמט מקצועי המתאים לעיצוב אלבומים.

המערכת המתקדמת שלנו ב-INK הופכת את התהליך לפשוט ונוח ולכן כל אחד יכול לעצב לעצמו אלבום שיראה מקצועי. איכות מצוינת, מגוון תבניות מעוצבות, המערכת המתקדמת מסוגה בישראל לעיצוב אלבומים, מגון כריכות, גימורים והדפסה במכונות המתקדמות מסוגן.

לבד או עם חברה מקצועית?

כאשר נערכים לעצב אלבום תמונות יש לקחת בחשבון שהדבר אורך זמן. לא חסרים אנשים אשר מכריזים פעם אחר פעם שהם חייבים אבל פשוט חייבים לעצב אלבום דיגיטלי אך לא מוצאים את הזמן להתיישב ולעשות זאת בפועל. עבודת העיצוב אומנם מאוד נוחה וידידותית אך היא דורשת מכם למיין את התמונות או להעלות אותם לתיקייה במחשב כדי שהשליפה תהיה יותר קלה. רק אלו בלבד הן משימות שיכולות לקחת לכם זמן רב. לכן לא פעם העזרה של חברה מקצועית שווה זהב. אמנם עיצוב אלבום גוזל הרבה זמן, אבל מדובר בזיכרונות שיישארו אתנו שנים - לכן שווה להשקיע וליהנות מהאלבום כל החיים.

חברה מקצועית, ברור שחברה מקצועית

מלבד הכנת האלבום, חברה מקצועית תוכל לוודא שהתוצר הסופי ייראה הכי טוב שאפשר. כך תוכלו להנציח את הרגעים החשובים והמרגשים ביותר בחיים באלבום תמונות בעיצוב אישי ומרשים, בגימור יוקרתי ובאיכות בלתי מתפשרת. כדי שהעיצוב יהיה מותאם אישית תוכלו לבחור את נושא האלבום מתוך רשימה גדולה של נושאים, כך שתוכלו לבחור את האפשרות המועדפת עליכם ממש בקלות, להזמין משלוח עד הבית ויהיה לכם זיכרון לכל החיים.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים