מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מתי נשתמש בקטלוג?

בעידן הדיגיטלי של היום, שבו כל המידע שאנו צריכים נמצא במרחק הקלקה אחת, הרעיון של הדפסת קטלוג עשוי אולי להיראות מיושן. יחד עם זאת, גם כאשר האינטרנט חולש על הכל, קטלוגים עדיין נחשבים לכלי שיווקי רב תכליתי ובעל ערך רב, אשר תופס מקום נכבד בחייהם של אנשים פרטיים ועסקים כאחד.

מה המטרה של קטלוג?

קטלוג מציע דרך לארגן ולקבץ נתונים, מוצרים, שירותים או מידע תחת קורת גג אחת, כשהוא מאפשר לאלו שמעיינים בו לנווט בקלות בין מגוון הצעות שונות. בקטלוג ניתקל למשל בחנות הבגדים, אשר תציג לנו את הקולקציה האחרונה שלה, בחברת אלקטרוניקה אשר מציגה את מלאי המוצרים, אצל אמנים אשר מעוניינים לחשוף את תיק העבודות שלהם לקהל רחב יותר, במוסדות לימוד להשכלה גבוהה שמציגים את תכנית הלימודים ובמקומות שונים ומגוונים, כמו חנויות קמעוניות, מחסני מלאי ועוד.

מתי נצטרך קטלוג?

למרות שפלטפורמות דיגיטליות רבות זכו לגדולה, יש עדיין מקרים שבהם קטלוג יהיה הכרחי, כמו למשל בתערוכות, כנסים, תצוגות, השקות ועוד. קטלוגים פיזיים אשר מציגים את כל המידע והמוצרים בצורה ויזואלית ובולטת לעין, מאפשרים ללקוחות לעיין בכל מה שאתם מציעים בקצב שלהם, מבלי להסתמך רק על מסכים. בנוסף, הם יכולים לקחת איתם את הקטלוג הביתה. מעבר לכך עסקים יכולים לחלק בדואר קטלוג ככלי שיווקי, לעקוב אחר המלאי שלהם ועוד.

איך יוצרים קטלוג?

יצירת קטלוג דורשת תכנון קפדני והמון תשומת לב לפרטים. כדי להצליח לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, עקבו אחר השלבים הבאים:

  • הגדירו את היעדים שלכם – קידום מכירות, הצגת מוצרים או ארגון מידע, לאיזו מטרה עליכם להדפיס קטלוג?
  • זהו את קהל היעד שלכם – הבינו לאיזה קהל יעד אתם פונים, מה ההעדפות שלו ואיזה מידע מחפש.
  • התחילו ליצור תוכן – צלמו תמונות באיכות גבוהה, כתבו תיאורי מוצרים, החליטו על תמחור והוסיפו מידע רלוונטי אחר.
  • עיצוב או פריסה – כיום אינכם צריכים לפנות למעצבים מקצועיים כדי ליצור עיצוב מושך ויזואלית שמתיישר עם אופי המותג. תוכל לעצב קטלוג אונליין.
  • שלבו פרטי הזמנה – וודאו שהלקוחות יוכלו לבצע הזמנות בקלות על ידי כך שתספקו להם את כל הפרטים וההנחיות (מספר טלפון, קישור לאתר אינטרנט או טפסי הזמנה).
  • עשו הגהה – הקטלוג הוא הפנים של המותג ולכן אין מקום לטעויות. כדאי תמיד לעבור היטב על התוכן ולבדוק שאין שגיאות.

הדפסת קטלוג

לאחר שעיצוב הקטלוג שלכם הושלם, הגיע הזמן להעיר אותו לחיים באמצעות הדפסה. מה שנפלא בעולם הדיגיטלי הוא שכיום תוכלו לעשות הכל בעצמכם בכמה צעדים פשוטים, אונליין דרך האתר מבלי ללכת לבית הדפוס או לשכור מעצבים מקצועיים.

באינק רדי פרינט מקפידים על עבודה עם הציוד המתקדם ביותר, ועם שיטות הדפסת קטלוג הכי איכותיות. שלבי העיצוב מתבצעים אונליין, ובמסגרתם אתם בוחרים את סוג הנייר והגימורים בהתאם למטרה ולתקציב שלכם. אתם גם יכולים לקבוע מה יהיה גודל המתאים של הקטלוג והכריכה, ותוכלו להדפיס כמה עותקים לדוגמה, כדי להבטיח שהצבעים, התמונות והאיכות עומדים בציפיות שלכם.

במידה ואתם מרוצים, החליטו מה מספר העותקים שתרצו להדפיס כשאתם נסמכים על קהל היעד וערוצי ההפצה המיועדים.

אי אפשר לזלזל בכוחם של קטלוגים

למרות שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם וכיום נעשה פחות שימוש בנייר, עדיין לקטלוגים יש כוח רב ונדמה שהם כאן כדי להישאר. כאשר אתם מבינים את המטרות שלהם, יוצקים לתוכם את התוכן הנכון ומשתמשים בשיטות ההדפסה האיכותיות ביותר, תצליחו לרתום את כוחם לעסק שלכם, ולשווק את המוצרים או השירותים בדרך יצירתית ונגישה הרבה יותר!

מוזמנים להתחיל לעצב את הקטלוג שלכם כבר עכשיו בכמה צעדים פשוטים ישירות דרך האתר!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים