מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מתנות סוף שנה הדילמה: מה קונים הפעם?

צוותי ההוראה בגן ובבית הספר עושים מעל ומעבר עבור ילדינו הצעירים, לעולם לא נוכל להודות להם מספיק, אך הענקת מתנות סוף שנה להוקרת תודה זו בהחלט התחלה טובה, ודרך להראות להם עד כמה הם מוערכים.

אם אתם מחפשים מתנות לחגיגות סוף השנה, יש לא מעט רעיונות מדליקים שיתאימו גם לצוותי ההוראה וגם לילדים, רעיונות מקוריים עם נגיעה אישית שמסכמים את השנה שחלפה וגם יהפכו למזכרת מעולה שתשמר למשך שנים.

לוח שנה מעוצב

מה שהופך את לוחות השנה למתנה כל כך נפלאה זו היכולת שלהם לדבר בעד עצמם. כל לוח שנה מסמל סוף והתחלה חדשה, וזו מתנה שמתאימה לסוגים שונים של אנשים בטווח גילאים רחב. אפשר לעצב את לוח השנה עם תמונות של ילדי הגן או הכיתה יחד עם המורה, לכלול תמונות של ציוני דרך ואירועים לאורך השנה. אפשר לציין תאריכים חשובים כמו ימי הולדת למשל עם תמונות של ילדי החודש, או לחשוב על כל קונספט שיעניק ללוח השנה ערך מוסף.

תמונות אישיות לתלייה

רעיון מדליק נוסף שיכול לשדרג קיר בחדר הילדים, בגן או בכיתה, ולשמש כמזכרת וכמתנה נפלאה הוא עיצוב תמונות קיר אישיות. את התמונות אפשר להדפיס על קנבסים באיכות גבוהה, כאשר ישנם עיצובים לבחירה, תוכלו לעצב תמונה אופקית, אנכית, מרובעת, פנורמית או לשחק עם גדלים ועיצובים שונים כדי ליצור קולאז' מדליק של ילדי הגן והצוות החינוכי.

ספר מתכונים של הכיתה או הגן

אם הסייעת ידועה במתכון המשובח שלה לבצק של חלות השבת, הגננת הכינה סופגניות ברמה של ללקק את האצבעות, אפשר לאגד את כל המתכונים שליוו את הילדים לאורך השנה לספר מתכונים בעיצוב אישי. בבית הספר אולי לא מבשלים, ולכן אם מדובר במתנת סוף שנה לתלמידי בית הספר, אפשר לאסוף מכל ילד את המתכון לאוכל האהוב עליו בבית, לרבות מאנשי הצוות החינוכי שמלווה את הכיתה, ולהכין ספר מתכונים מקסים עם תמונות ואיורים שמדפיסים ומחלקים לכולם.

אלבום תמונות אישי

עוד רעיון למתנה אישית וסופר מושקעת הוא אלבום התמונות המודפס. באלבום התמונות אפשר להנציח את כל הרגעים המיוחדים לאורך השנה, את הטיולים, החגים המשותפים, תהליכי הלמידה, רגעי הצחוק והביחד, שחברו יחד לזיכרונות שעם האלבום יתעוררו לתחיה. מלבד התמונות עצמן, ניתן לשלב עיצובים יפיפיים, להוסיף מילים חמות שיוצאות ישר מהלב ולהעניק מתנה מיוחדת לילדים ולצוות. מה שבטוח - שכולם ייהנו לחזור ולדפדף בה שוב ושוב.

ספרי מחזור

כמובן אחת המזכרות הבלתי נשכחות מתקופות ארוכות שנעבור בחיים היא ספר מחזור - בין אם אנחנו מסיימים גן חובה, בית ספר יסודי, חטיבת ביניים או תיכון - אין דרך טובה יותר לזכור את כל החברים מספר מחזור מעוצב שילך אתנו לאורך השנים.

ואל תשכחו – גלויות ברכה

במעמד סוף השנה נהוג לחלק מתנות בעלות משמעות, אך לא פחות חשוב להקריא לצוות החינוכי ברכה מרגשת ונוגעת ללב כדי לומר עד כמה תרומתם והשקעתם ניכרת. אולם במקום לכתוב בכתב יד על דף נייר A4, אפשר להשקיע יותר ולהדפיס גלויות ברכה בעיצוב אישי.

מלבד המורה אפשר להדפיס גלויות ברכה לילדים שיוחלקו עם מתנות סוף השנה, בעיצוב דומה, ולכלול ברכות אישיות או אחידות לבחירתכם. אפשר להדפיס תמונות על הגלויה, בין אם תמונות אישיות של מקבלי הברכה, ובין אם תמונות של כל הילדים יחד עם הצוות החינוכי.

לסיכום,

יש לא מעט רעיונות מדליקים לבחור מהם כמתנה לסוף שנה. אנו נשמח לספק לכם מוצרים ברמה הכי גבוהה וליצור עבורכם מתנות יפות ומעוצבות שישמרו לאורך זמן!

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים