מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

זמנים להדפסת כרטיסי ביקור

זמני ייצור לכרטיסי ביקורעל אף שהדפסת כרטיסי ביקור יוצרת כלי שיווקי הכרחי לבעלי עסקים או ליזמים בתחילת דרכם, לעיתים קורה ששוכחים להזמין אותם עד לרגע האחרון.

מדובר בתופעה מוכרת אותה אמנם ניתן למנוע ע"י תכנון פשוט, אך לפעמים צריך לטעות כדי ללמוד. יתרה מזאת, לעיתים קורה ש-"נופלת" עלינו פגישה חשובה ללא התרעה ומבלי להתחשב במלאי כרטיסי הביקור שברשותנו.

במצבים שכאלה, שואלים אותנו לקוחות: "תוך כמה זמן מתבצעת הדפסת כרטיסי ביקור?"

תשובתנו לשאלה תלויה במספר גורמים:

1.      שעת קבלת ההזמנה באתר - מכיוון שמחלקת הדפוס הדיגיטלית שלנו איננה עובדת 24 שעות ביממה, הזמנות שמתקבלות לקראת סיום יום העבודה (בסביבות 16:00) אינן משובצות לביצוע עד ליום שאחרי. הזמנות המתקבלות לאחר שעות העבודה ביום חמישי או במהלך סוף השבוע, אינן משובצות לביצוע עד ליום ראשון בבוקר.

2.      ייצור הכרטיסים – הערכת ימי העבודה הדרושים לייצור כרטיסי ביקור ידועה ואנו מציינים אותה באתר. לכן ליד כל כמות של כרטיסי ביקור, תוכלו למצוא את המחיר והערכה למספר ימי העבודה הדרושים לביצוע העבודה. חשוב לזכור שזוהי הערכה וזמני האספקה בפועל יכולים להשתנות מעט במידה וישנו עומס או תקלה (תוספת או הפחתה של בין 1-2 ימי עסקים). במידה ותיצרו עמנו קשר ותבקשו שנזרז את תהליך הייצור לאחר ביצוע ההזמנה, אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לעזור. עפ"י רוב נוכל לסיים ייצור תוך שני ימי עסקים, אך אין באפשרותנו להתחייב שתמיד נוכל לעשות זאת. חשוב לציין שהמונח "ימי עבודה" מתיחס לימים א' עד ה' ואינו כולל שבתות וחגים.

3.      משלוח – מיד עם סיום ביצוע ההזמנה, אנו אורזים את המוצר ושולחים אותו. במידה ותבחרו באופצית האיסוף העצמי, תקבלו הודעה באימייל על כך שכרטיסי הביקור שהזמנתתם מוכנים. משלוח בדואר רשום לוקח בין 2 ל-5 ימי עבודה בדר"כ, אך זמני האספקה בפועל תלוים בדואר ואין לנו אפשרות לשלוט בהם. . משלוח עם שליח עד הבית לוקח בין יום לשלושה ימי עבודה בהתאם למיקום הגאוגרפי אליו יש לשלוח את החבילה.

חשוב לנו לציין שימי העבודה הכרוכים במשלוח אינם בתחום אחריותנו. אנו עושים כל שביכולנו כדי לשלוח את המוצרים בזמן ולעיתים לפני הזמן. אנו גם מספקים ללקוחותינו קוד מעקב אחר התקדמות המשלוח, אך אין באפשרותנו להשפיע או לזרז את משך הזמן הדרוש למשלוח.

לכן, הדרך היעילה ביותר לקבל כרטיסי ביקור במהרה היא להזמין במהלך יום עבודה בבוקר, ליצור עמנו קשר כדי לבקש זירוז ולאסוף את הכרטיסים בעצמכם. כך תוכלו לקבל את הכרטיסים עפ"י רוב למחרת. אחרת, יש לקחת בחשבון את מועד תחילת הביצוע, את ימי העבודה הדרושים לייצור ולהם להוסיף את ימי העבודה הדרושים למשלוח.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים