מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מדריך לעיצוב קיר תמונות משפחתי

יצירת קיר תמונות משפחתי זו דרך פופולרית להציג את הצילומים האומנותיים והמרשימים של חובבי הצילום ביניכם או את תמונות המשפחה המקסימות שלכם, ולהוסיף טוויסט עיצובי עם נגיעה אישית לבית. אבל איך עושים זאת? ומאיפה מתחילים? ריכזנו לכם את כל הפרטים החשובים.

מה הסגנון שאתם מעדיפים?

ניתן ליצור קיר תמונות באינספור סגנונות, מקיר תמונות סימטרי, אחיד ובעל קווים ישרים ועד סידורים אקלקטיים יותר ומעט יותר "מבולגנים". אנו ממליצים קודם כל לחפש השראה בפינטרסט ולאתר סגנונות שאתם אוהבים ויתאימו לעיצוב הבית שלכם. מקום טוב להתחיל בו יהיה ליצור  לעצמכם לוח השראה. כאשר הסגנונות המועדפים עליכם יהיו מוצגים מול עיניכם תחת קורת גג אחת, יהיה לכם קל יותר להחליט מה הסגנון שאתם אוהבים ומעדיפים.

צרו עקביות בקיר התמונות שלכם

בשלב הזה אתם כבר אמורים לדעת איך תרצו שהקיר שלכם יראה, אולם עליכם לקחת בחשבון שני פרטים עיקריים לפני שאתם מדפיסים, האחד הוא הצבע והשני עקביות. החליטו אם אתם רוצים הדפסה בשחור לבן או בצבעים, ואם אתם בוחרים הדפסה צבעונית, דאגו שתהיה אחידות ויזואלית בתמונות שאתם בוחרים. אנו ממליצים לכם לשמור על עקביות כלשהי, כמו למשל לבחור את אותו צבע למסגרות בגדלים שונים, או לבחור תמונות מאותו אירוע שיספקו צבעוניות עקבית. כמובן שאין נכון או לא נכון וניתן ליצור עקביות בדרכים שונות, אך המטרה העיקרית היא ליצור קיר תמונות מגובש ואחיד.

קחו את הזמן בעת בחירת התמונות המשפחתיות

אי אפשר להתעלם מהעובדה שלתמונות שתבחרו יש השפעה ניכרת על התוצאה הסופית שתוצג על הקיר, לכן בחרו בתמונות שמסבות לכם גאווה ושתיהנו להתבונן בהן מדי יום. תוכלו גם להקדיש זמן לצילומים, אולי אפילו לפנות לצילום מקצועי או להקדיש זמן בחופשה המשפחתית הבאה שלכם כדי לצלם תמונות יפות ואיכותיות שיהיה לכם נחמד להציג לראווה.

כאשר אתם בוחרים תמונות מתוך אלפי התמונות שיש לכם, שימוש לב לרזולוציה, ובחרו תמונות באיכות גבוהה.

החליטו על סוג ההדפסה

לאחר שבחרתם סגנון עיצוב לקיר ותמונות, עכשיו ניגשים לתכלס – ההדפסה. בגזרה הזאת יש לכם לא מעט אפשרויות, תוכלי להדפיס תמונות רגילות ולמסגר אותן או לבחור באפשרות של הדפסה על קנבס או הדפסה על פרספקס.

  • הדפסה על קנבס הדפסה באיכות גבוהה, צבעי ההדפסה אינם דוהים ועמידים בעת החשיפה לשמש. ניתן ליצור קולאז' תמונות לתלייה על הקיר לעיצוב הבית או כמתנה.
  • הדפסת תמונות על פרספקס – פרספקס הוא חומר פלסטי שקוף אשר דומה לזכוכית, ומציע תוצאה עמידה, מודרנית ויוקרתית.
  • הדפסת תמונות ומסגור – ניתן להדפיס תמונות בגדלים שונים ולמסגר אותן עם מסגרות מתאימות ואחידות בגימור מט או מבריק.

בחרו את הקיר האופטימאלי לתמונות משפחתיות

השלב הבא הוא להחליט היכן יהיה קיר התמונות המשפחתי שלכם. כמובן שלא חסרות אפשרויות, תוכלו לבחור קיר מרכזי בסלון, גומחה או פינה לא מרוהטת, קיר במסדרון או במדרגות ועוד. לאחר ההחלטה על הקיר ולפני שאתם חושבים לתלות את התמונות, הניחו את כל התמונות על הרצפה ונסו פריסות שונות עד שתמצאו אחת שאתם אוהבים. לאחר שמצאתם את הפריסה הנבחרת, צרו תבנית לכל מסגרת באמצעות נייר או עיתון, הדביקו אותן עם נייר דבק על הקיר כדי לראות את התוצאה הסופית, כשאתם מקפידים לשמור על מרווחים עקביים בין תמונה לתמונה, ורק כאשר אתם מרגישים בטוחים – קדחו חורים.

מוזמנים ליצור לעצמכם קיר תמונות לסלון כבר עכשיו בכמה צעדים פשוטים דרך האתר! העלו את התמונות שאתם אוהבים, בחרו את סגנון ההדפסה ואנו כבר נדאג לכל השאר.

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים