צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מתנה יוקרתית לכל לקוח - בקבוק יין ממותג

החיפוש אחר מתנה חוזר על עצמו מדי שנה, וכאשר קונים לעובדים או לקוחות, אין באמת תחליף לבקבוק יין ממותג. יין איכותי ומשובח הוא תמיד מתנה יוקרתית, וכיום עומדת לרשותכם האפשרות לעצב את התווית של הבקבוק בהתאמה אישית, אפשרות מדהימה ולא פחות חשוב – כיפית, שיכולה להפוך את בקבוק היין הסטנדרטי למתנה מדהימה ובלתי נשכחת.

כוחו של מיתוג

מיתוג הוא האמנות של יצירת זהות ייחודית למותג. כאשר המותג מבוסס, הוא מעורר רגשות, בונה אמון בקרב הלקוחות ומעביר הלאה את הערכים והמהות שלו.

מחקרים מעידים על כך שחברות שמשקיעות במתנות ללקוחות, נהנות ממעורבות גדולה יותר של הלקוחות ומצליחות לשמר אותם הרבה יותר טוב, בהשוואה לחברות שלא מעניקות מתנות. מתנות של מוצרים ממותגים ניתנות ללקוחות או לעובדים כדי לבטא הערכה, לחזק את מערכות היחסים ולפתח מודעות גבוהה יותר למותג. באמצעות מיתוג, אתם יכולים לבטא הערכה, לומר תודה ולהעביר הלאה רגשות אחרים שיעזרו לבסס את החיבור הרגשי-אישי עם מקבלי המתנה. כמו כן, המיתוג הנכון (מה שבא לידי ביטוי בעיצוב התווית והאריזה), ייצור חוויית מותג חיובית, תוך שמשאיר רושם חיובי על מקבלי המתנה.

הרשו לנו להדגיש – מתנות אינן רק כלי לקדם את המותג וזו אינה אמורה להיות הגישה, אולם כאשר מיישמים נכון את המיתוג, זו תהיה תוצאת לוואי מעולה.

כל הסיבות לבחור ביין כמתנה

כאשר בוחרים מתנות ללקוחות, תמיד כדאי ללכת על משהו פרקטי – מתנה איכותית שישתמשו בה. אם בוחרים את סוג היין נכון, כמעט ואי אפשר לטעות עם מתנת יין. יין יוקרתי תמיד יהיה דרך מעולה לבטא הערכה ולהוקיר תודה. כמו כן, יש לכם מגוון רחב של נקודות מחיר ואפשרויות מגוונות, כך שתוכלו לבחור בבקבוק שבטוח ירשים את הלקוחות במסגרת התקציב שלכם.

יש המון סיבות לבחור בבקבוק יין ממותג, והמון אירועים אופציונליים לחלק בהם בקבוק יין, כמו למשל:

  • סגירת עסקה – אחת הסיבות לשלוח מתנת יין ללקוחות היא כאשר חותמים עסקה, בין אם היא קטנה או גדולה, לקוחות יעריכו את המחווה.
  • שימור לקוחות – בעולם בו כולם מוצפים במידע, שליחת בקבוק יין ממותג יכולה ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות בדרך יצירתית.
  • מתנות לביטוי הערכה – העובדים שלכם הם הלב הפועם של העסק ואינכם צריכים סיבה מוגדרת כדי לבטא הערכה לעבודתם.
  • מתנות לחגים – חגים הם התקופה הפופולרית ביותר לשלוח מתנות יין ללקוחות ולעובדים. זהו זמן מעולה לומר תודה לכל השותפים להצלחה העסקית שלכם.
  • ציוני דרך חשובים – עם עברתם כברת דרך עם הלקוחות שלכם, שליחת בקבוק יין זו דרך מעולה לחגוג ציוני דרך חשובים במערכת היחסים העסקית.
  • ציון ימי הולדת – לעובדים, לקוחות קבועים ולקוחות במועדון הלקוחות אפשר לשלוח מתנות יין כדי לאחל מזל טוב.
  • מתנות לספקים, משקיעים ונותני שירותים אל תשכחו את כל נותני השירותים, הספקים והמשקיעים שמתמחים בדברים שמקלים עליכם את ניהול העסק. גם להם צריך לומר תודה.
  • אירועים – הרמות כוסית, אירועי נטוורקינג וקידום מכירות, מסיבות חברה, כל אלו ועוד אלו מועדים מושלמים למתנות לעובדים ולקוחות. אפשר גם לערוך אירוע טעימות לגיבוש ולחלק יין ממותג במתנה.

השילוב המושלם בין יין למיתוג

כאשר משלבים בין יין למיתוג, אפשר להעניק מתנה הרבה יותר יוקרתית, אישית ומשמעותית. בקבוק יין ממותג הוא מתנה שכל לקוח, עובד או ספק ישמחו לקבל, ועם המיתוג הנכון תוכלו לבטא הערכה ולפתח מודעות גבוהה יותר למותג, בד בבד.

כדי שמתנת היין תשרת את מטרתה, מזמינים אתכם למתג את הבקבוק עם כל הכלים המיוחדים אונליין שיש לנו כאן עבורכם באתר. בכמה צעדים פשוטים, תוכלו לעצב מתנה מיוחדת, מקורית, ייחודית ויוקרתית לעובדים ולקוחות כאחד.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים