צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

לכה סלקטיבית למוצרי דפוס

 
הבלטת לכה סלקטיבית למוצרי דפוסלכה (או לקה) סלקטיבית מובלטת מתייחסת לתהליך השבחה למוצרי דפוס. לאחר הדפסת הגיליון, ניתן לצפות אזורים מסויים בשכבת לכה מובלטת ומבריקה אשר מעניקה למוצר מראה יוקרתי ובולטות שמורגשת ברמה הויזואלית והמוחשית. כך ניתן ליצור אזורים מסויימים במוצר הדפוס אשר יוצגו בגימור מט לעומת אזורים אחרים (סלקטיביים) שלהם יינתן גימור מבריק ובולט. השימוש הנפוץ ביותר ללכה סלקטיבית הוא להבלטת הלוגו של החברה בכרטיסי ביקור, מגנטים, קטלוגים או פליירים. 
אנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור מבין שתי אפשרויות הבלטת לכה סלקטיבית: לכה סלקטיבית מובלטת דיגיטלית ולכה סלקטיבית מובלטת אופסט. התוצאה המתקבלת בשתי האפשרויות היא זהה כמעט לחלוטין – בשני המקרים המוצר יהיה איכותי ובאותה רמת יוקרה. יחד עם זאת, ישנם שני הבדלים משמעותיים בין שיטות הגימור: לכה סלקטיבית מובלטת אופסט היא זולה יותר בצורה משמעותית, אך פרק הזמן הדרוש לייצור הוא ארוך יותר בצורה ניכרת. לכה סלקטיבית מובלטת דיגיטלית היא יקרה יותר וזמן הביצוע הוא זריז יותר.
 
מה מקור הפערים?
 
לכה סלקטיבית מובלטת דיגיטלית מתייחסת לתהליך בו המוצר מודפס במכונה דיגיטלית ואח"כ מועבר למכונת סקודיקס לצורך ביצוע ההבלטה. זמן הביצוע תלוי רק בעומס העבודה שבדפוס.
 
לכה סלקטיבית מובלטת אופסט מתבצעת בתהליך שונה. אנו משלבים מספר עבודות דפוס של כמה לקוחות שונים על גיליון הדפסה גדול יותר במכונת אופסט. כל המוצרים יודפסו ביחד ויעברו ביחד את תהליך ההבלטה. היתרון בשיטה הזו הוא בחסכון של זמן הכנת המכונות והאפשרות של טיפול בכמות גדולה של הזמנות במקביל. החסרונות העיקריים בשיטה הם זמני עבודה ממושכים באופן יחסי (צריך למלא את הגיליון לפני שניתן להתחיל בייצור, אחרת אין חסכון בעלויות) ופוטנציאל לשינוי מסויים בגווני ההדפסה (בגלל שגליון ההדפסה כולל מגוון עבודות משולבות יחדיו, אין לדפס אפשרות להתאים את הצבעוניות לכל מוצר בנפרד).
 
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים