מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

לפעמים מדפסת ביתית לא מספיקה

מדפסת ביתיתבפרט, בשילוב עם ירידת מחירי המכונות, הובילו לכך שהיום, כולם נעזרים בשירותים של בתי דפוס המבצעים מגוון הדפסות איכותיות עבור משרדים גדולים, ארגונים, חברות ובתי עסק.

לבחירה בבתי דפוס יתרונות בולטים לעומת שימוש במדפסות ביתיות, ביניהם:

טכנולוגיה מתקדמת

בתי דפוס משתמשים רק בציוד ובמכונות המתקדמות והמשוכללות ביותר שיש בשוק, כגון מדפסת לייזר משולבת, ולא בציוד מיושן של פעם. מדפסות לייזר תומכות בכל סוגי הקבצים (PDFJPEG ועוד), כך שהן מספקות מענה לכל סוגי המסמכים בהם אתם משתמשים במשרד. בנוסף, בתי הדפוס מעסיקים אנשי מקצוע מעולים ומיומנים, שמתפעלים את המדפסות ויתר הציוד.

איכות

איכות ההדפסה שמתקבלת במכונות מקצועיות כמו מדפסת לייזר משולבת, לעומת המכונות הביתיות היא ברמה אחרת לגמרי, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המהירות. איכות ההדפסה, הנמדדת לפי חיות הצבעים, החיתוכים והגימורים היא קריטית ומשפיעה על התוצר הסופי שתקבלו. לדוגמה, אם בחרתם להשקיע בעיצוב יצירתי ומקורי, אך איכות ההדפסה תהיה נמוכה, כך יראה התוצר הסופי וכל העיצוב המושקע יתבזבז.

שירות

כאשר אתם בוחרים לעבוד עם בית דפוס, יש לכם עם מי לדבר בצד השני. אתם מקבלים שירות אישי ואדיב מגרפיקאי מקצועי, שייתן לכם מענה לכל שאלה הן מרחוק (בטלפון או במייל) והן בפגישה אישית פנים מול פנים. בתי הדפוס עובדים עם גרפיקאים מנוסים, שיידעו לפתור לכם את כל הלבטים לגבי סוג הנייר שבו רצוי להשתמש, האם עדיף לשדרג ללמינציה, איזה פונטים לבחור ועוד – ולכוון אתכם לתוצאה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

עמידה בלוח זמנים ואמינות

בית דפוס ותיק, מקצועי ואמין, יכול לספק לכם בזמן שהובטח, הזמנות דחופות בהתראה קצרה ולתת מענה הולם לעומס העבודה במשרד.

עיצוב גרפי

בעולם של היום, כל בית עסק זקוק לשירותי עיצוב גרפי כדי לשווק ולקדם את עצמו אצל ציבור הלקוחות בצורה מושלמת. לכן, בתי הדפוס מציעים מלבד הדפסה, גם שירותי עיצוב מקצועיים לסוגי פרסום שונים, על פי בחירתכם – כרטיסי ביקור, פליירים, פוסטרים, מעטפות ועוד.

מבחר ניירות הדפסה

בתי הדפוס מציעים לבחירתכם מגוון רחב ועשיר של סוגי נייר לעבודות דפוס שונות (נייר כרומו, נייר ממוחזר, נייר נטול עץ, נייר כימי ועוד). לכל סוג נייר יש צורה, עובי, טקסטורה ומגע אחר, דבר המעניק אופי שונה למוצר. הבחירה בסוג הנייר המושלם היא מהותית ויכולה לשדרג את העיצוב והתוצאה הסופית.

לסיכום

הדפוס הוא ענף מרתק, שהולך ומתפתח בקצב מסחרר. מדי יום נוצרות מכונות דפוס מתקדמות יותר כגון מדפסת לייזר משולבת, וטכנולוגיות חדישות רבות מיושמות בשטח. בשוק קיים היצע גדול של בתי דפוס, וחשוב לבחור בבית דפוס מקצועי, איכותי ורציני שיפיק עבורכם תוצרים איכותיים ויפים.

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים